بازی gta5

بازی GTA 5 یک بازی قشنگ و داستانی هست که یک فرد به نام cj شخصیت اصلی بازی هست در بازی حضورت دارد. او از کشوری به کشور San anders آمریکا سفر می‌کند. وقتی cjبه کشور میرسه از فرودگاه میاد بیرون و شروع میکنه به رفتن به خونه پدر و مادر , توی راه مامورای پلیس اونو میگیرن و پول هاشو ازش میگیرن و میبرن یه جایی میندازنش.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: رمزها و کد تقلب بازی GTA V

اونجا جایی هست که اول بازی شروع میشه ... در بازی GTA 5 دو نخسه فارسی و انگلیسی وجود داره برای کامپیوتر و حتی این بازی برای اندروید هم ارائه شده با دیتا که میتونید از گوگل دانلود کنین . این بازی دارای ماموریت های خیلی زیادی در سه شهر هست . که این ماموریت ها خیلی زیبا و جذاب هست و اصلا خسته کننده نیست.

در این بازی در نوع فارسیش انواع ماشین های ایرانی هست خارجی هم هست و در نوع خارجی کاملا خارجی هست . این بازی امکان این رو داره که بتونید رمز های بزنید که مثلا اسلحه های مختلفی بهتون بده . رمز های تیر بینهایت هواپیما هلیکوپتر و ماشین های مسابقه ای و...

و رمز جون کامل و خیلی از رمز های دیگه رو میشه زد در بازی . در این بازی شما در یک کشور هستین که آزادانه هرکاری میتونید کنید حتی کار خلاف و بعد پلیس ها هم دنبال شما میان . در این بازی موتور هواپیما کشی قایق ماشین پلیس و انواع ماشین های دیگه وجود داره. در این بازی مکان های خیلی زیادی وجود داره که میتونید برید و بینید . مثل فروشگاه ها اسلحه فروشی ها لباس فروشی ها رستوران ها و خیلی جاهای دیگه . این بازی خیلی خوبه و برای کامپیوتر و موبایل ارائه شده .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .