هک استیم والت | چگونه استیم را هک کنیم

هک استیم والت

در این سری از آموزش بازی قصد داریم به شما هک استیم والت رایگان را آموزش دهیم. بیایید اول ببینیم استیم والت چیست و به چه دردی میخورد. شاید تا به الان مقاله های زیادی در این باره خوانده باشید، ولی در این مطلب قصد داریم به صورت کامل قضیه را شرح دهیم.

 

استیم والت چیست ؟

استیم والت، یک کیف پول مجازی است که به شما این امکان را میدهد تا در مارکت استیم، به صورت آنلاین بازی ، آیتم و ... را بخرید و استفاده کنید. در دهه اخیر کاربران بسیاری توانسته اند استیم والت هکی خود را رایگان شارژ کنند. اما آیا این کار امکان دارد ؟! . در ادامه با ما همراه باشید.

 

روش هک استیم والت

در واقع شما به صورت فنی استیم والتی را هک نمیکنید. بلکه با انجام یک سری از تَسک ها، شروع به فعالیت در سایت های به خصوصی میکنید و استیم والت رایگان دریافت میکنید.

جهت دیدن این آموزش کلیک کنید: کد گیفت کارت رایگان استیم

 

کد گیفت کارت رایگان استیم

 

بسیاری از افراد شیاد و کلاهبردار، به شما میگویند که میتوانند برای شما بازی های پولی استیم را رایگان بگیرند و به قولی استیم والت شما را شارژ کنند. به هیچ وجه به آنها اعتماد نکنید. پروتوکل های استیم به قدری قوی هستند که اجازه چنین کاری به برنامه و یا شخصی نمیدهند تا شما بتوانید اکانت رایگان کسب کنید.

در واقع همان طور که گفته شد، با توجه به تحریم هایی که داریم تنها روش، گرفتن گیفت کارت رایگان استیم است. در این روش ما به شما 3 سایت معرفی خواهیم کرد. در این سایت ها فعالیت کنید و گیفت کارت رایگان هدیه بگیرید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: اسکین رایگان سی اس گو

برنامه هک استیم والت

تمامیه برنامه هایی که با عنوان برنامه هک استیم والت هستن، دروغ محض است! این برنامه ها ویروس هستن و به دنبال در هک اکانت شما هستند. یا برای افزایش نرخ کلیک وبسایتشان از آن استفاده کرده اند. در کل به این نوع برنامه ها نیز اعتماد نکنید. 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: استیم گارد چیست و چگونه در استیم هک نشویم ؟

 

هک استیم والت

 

نتیجه گیری از هک استیم والت

کرک استیم والت تقریبا کاری غیرممکن است، اما برای دریافت گیفت کارت رایگان آن میتوان از روش هایی استفاده کرد که شما را صاحب صد ها استیم والت میکند. یادتان باشد هیچ چیز رایگان نیست مگر بهایی غیر از پول داشته باشد.

به کلاهبرداران اعتماد نکنید و در صورت مشاهده چنین افرادی سریعا آنها را معرفی کنید تا دیگران نیز در تور این گونه افراد نیافتند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Steam

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .