معرفی و بررسی بازی Hot Wheels Race Off اندروید

سلام خدمت همه دوستان عزیز وب سایت توتال گیم ،در این مقاله به معرفی و بررسی بازی Hot Wheels Race Of میپردازیم . یکی از جدیدترین بازی های اندروید که در مورد ماشین های آفرود و خفن ساخته شده است . شما در یک محدود از شهری قرار دارید که پل های بزرگی بر روی آن ساخته شده است و شما باید با دیگر شرکت کنندگان این مسابقات با یکدیگر به مسابقه بپردازید. یکی دیگر از مهم ترین چیز های که در این بازی میبیند . هیجان بسیار عظیم در این بازی است که شما را به هر جایی از این بازی می برد . پس در ادامه با وب سایت توتال گیم در خدمت شما هستیم .

 

بازی Hot Wheels Race Of یکی از کم حجم ترین بازی های ماشینی اندروید است که نمیتوانید از آن دل بکنید . شما در این   بازی از جایی به جای دیگر در حرکت هستید و مراحل به نوع بازی شما بستگی دارد و شما میتوانید با هر شیوه ای که بخواهید مشغول به بازی شوید . چیزی در این بازی از دست شما خارج نخواهد شد اگر بازنده شوید باید باز از نو بازی را شروع کنید . این بازی از این مورد مشکل خاصی ندارد و شما هر گونه که بخواهید میتوانید با آن سر و کار داشته باشید و تا ساعت ها خود را با آن سرگرم کنید . این همان چیزی است که شما دقیقا برای چنین بازی های ساده و پر رنگ و لعاب نیاز دارید .

سیستم مورد نیاز :

اندروید : 4.1 به بالا

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

حجم : 113 و 120 مگابایت

سبک بازی : مسابقه ای | ریسینگ

 

 

گیم پلی :

بازی از لحاظ سبکی که دارد جالب و خوب به نظر می رسد . و این بازی از لحاظ ساختاری شبیه به بازی های تپه نوردی است اما با تفاوت این که شما بر روی پل های بلندی که بر روی یک شهر مدرن هستند مشغول به مسابقه دادن میشوید . در این بازی به هر نحوی شما باید سکه ها و پول ها ، و باک های سوخت را در حین رانندگی به دست آورید تا بتوانید قفل ماشین های جدید را نیز باز کنید و تا جای ممکن آن ها را ارتقا بدهید .

شما باید با پدال گاز و ترمز سرعت و کنترل خود را حفظ کنید و تا جای ممکن از آنها استفاده ببرید . میتوانید سریع گاز بدهید اما وقتی بالا و پایین ها بر روی پل ها رو به طرف شما می آیند .ممکن است که شما نتوانید خود را کنترل کنید و ماشین شما منفجر شود . بازی جذابیت های به خصوصی در خود دارد از جمله حس مسابقه دادن با ماشین های دیگر که در این بازی میبیند . شما میتوانید به خوبی در این بازی به سمتی بروید و تا جای ممکن خود را ارتقا بدهید .

کیفیت کنترل های بازی نیز خوب به نظر می رسند و از هر لحاظ شما میتوانید با آن ارتباط خوبی برقرار کنید . و تا جای ممکن از آن لذت ببرید . کیفیت بازی خوب اما مراحل تکراری هستند . اما برای بازی های اینچنینی نیز چیزی فرار تر از این را نمیشود تصور کرد .  

 

گرافیک :  

این بازی ماشینی کم حجم اندروید ، خود دارای گرافیک خوب و معقول سه بعدی است و شما حس ماشین های باحال مسابقه ای را در آن حس میکنید . همین که بر روی پل ها در هوا معلق و مشغول به بازی های هستید و جلوه های انفجاری تصویری را مشاهد میکنید برای شما خیلی لذت بخش خواهد بود . کسب امتیازات در طی مسابقه و ماشین های مختلفی که در بازی وجود دارند . بیشتر ماشین های به خوبی و زیبایی مختلف طراحی شده اند بیش از 30 مدل ماشین مختلف در این بازی گرد آوری شده است و شما میتوانید با جمع کردن پول کافی هر کدام را که خواستید انتخاب کنید و از این بابت در این بازی مشکلی پیش نخواهد آمد .

 

 

نورپردازی :

این بازی از نظر کیفیت رنگ ها ماشین ها ، جاده و ساختمان و فضایی بازی به خوب ترکیبب شده است . بازی کاملا روشن است .و نورپردازی نسبت به سبک بازی به خوبی انجام شده است و از این لحاظ مشکلی در آن وجود ندارد ، ماشین ها با رنگ های درخشان در این بازی برای شما وجود دارد و پیست های رنگارنگ و زیبا که بر روی پل های معلق و بلند ساخته شده اند .

 

موسیقی :

این بازی یک موسیقی پس زمینه هیجانی و انرژی ساز مانند خود بازی دارد و تا جای ممکن شما میتوانید از آن به خوبی لذت ببرید . ولی در هر صورت این که بتوانید موسیقی را در حین بازی تجربه کنید خود یک عکس العمل خوب و بزرگ محسوب میشود . شما باید تا جای ممکن از آن لذت ببرید . بازی با صدا های ماشین ها و گاز دادن یا ترمز دادن آنها نیز ترکیب خوب و بسزایی در این مسابقات برای شما دارد .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .