معرفی بازی من یک وایکینگ هستم

معرفی بازی 

سلام به همه دوستان !

در بازی من یک وایکینگ هستم شما رهبر یک گروه از وایکینگ ها هستین که در میدان جنگ فقط باید بجنگید. این بازی در سبک اکشن با زیبایی های نقش آفرینی توسط یک استدیو روسی به اسم mad Dog gamis ساخته شده است و برای اندروید ارائه داده شده است که در سراسر جهان این بازی مورد استفاده طرفداراش قرار گرفته و محبوبیت خوبی داشته. این یک بازی گرافیکی و با کیفیت و خوب هست که طرفدارای زیادی داره و خیلی از ماموریت های این بازی بسیار زیبا و جذابه.

داستان بازی 

در این بازی شما به یک دنیای خشن و پر افتخار وایکینگ ها سفر میکنین و در نقش جنگجویان هستین و باید بجنگید و در نبرد ها شرکت داشته باشین. این بازی ماجرا و قسمت های داستانی نداره. در بازی به نوعی خبری میرسه که منبع بزرگی از ثروت در سرزمینی دور افتاده کشف شده و از اون جایی که وایکینگ ها همیشه در حال غارت گنج و ثروت از سرزمین های دیگه هستن به صورت چند نوع گروه مختلف وارد این کشور میشن برای برداشتن این ثروت ها و همین موضوع باعث به وجود اومدن یک جنگ میشه.

در بازی شما باید دقت و سرعت و عمل مناسبی داشته باشید تا بتونید در نبرد با دشمن توی این بازی پیروز بشید و باید جنگجوی خوبی باشین. این بازی شخصیت های منحصر به فردی داره. یکی از روش ها برای کسب موفقیت در بازی استفاده از سلاح ها و زره ها در جنگ هست که شما میتونین با خرید سلاح و زره و تجهیزات و آیتم ها خودتون رو قوی کنید برای جنگ. این بازی یه بخش جالب داره که شما میتونید بعد از مدتی یه دهکده برای خودتون بسازید و بعد جنگجویان به گروه شما ملحق میشن و میتونید ارتش خودتون رو تشکیل‌ بدین. سیستم های مبارزه ای و جنگی بازی بسیار زیبا طراحی شده.

گرافیک و کیفیت بازی

گرافیک بازی و کیفیت بازی خیلی خوبه و بازی نیاز به دیتا داره برای نصب و استفاده از این بازی باید روی یه سیستم عامل مناسب اندرویدی باشه تا هنگ نکنه و به خوبی اجرا بشه و شما از بازی کردن این بازی لذت ببرید. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .