ios14

اپل از iOS 14 رونمایی کرده است که جدیدترین نسخه اصلی آن برای آیفون است.

این مجموعه میزبان کاملی از ویژگی ها ، از جمله صفحه اصلی طراحی مجدد و ویژگی های جدید در پیام ها و برنامه های دیگر است.

اما هنگام بارگیری آن و تاریخ انتشار آن ، در سه پاسخ کوتاه وجود دارد. آنها به این مقدار است: اکنون ، به زودی یا دیرتر.

توسعه دهندگان می توانند با بارگیری آن از طریق وب سایت اپل ، فوراً آپدیت جدید را دریافت کنند. کاربران می توانند در صورت ورود به عنوان یک برنامه نویس ثبت شده ، وارد صفحه بارگیری شوند ، نمایه را در دست بگیرند ، و سپس به سادگی به بخشی از تنظیمات به روزرسانی نرم افزار که باید شروع به نصب کند ، مراجعه کنند.

ابزارهایی برای به روزرسانی از طریق فرآیند شناور در اینترنت ، از طریق کانالهای غیرقانونی ، ابزارهایی وجود دارد. اما این توصیه نمی شود - نه تنها قوانین اپل را زیر پا می گذارد ، بلکه نسخه اولیه نرم افزار خطرناک است و می تواند برای هر وسیله ای که در آن استفاده می شود ، مشکلاتی ایجاد کند.

راه آسان تر و ایمن تر برای دستیابی زودتر از این نرم افزار ، پیوستن به برنامه بتا عمومی اپل است که از طریق آن نرم افزار ماه آینده قابل دسترسی خواهد بود. اکنون می توانید از طریق صفحه ویژه اپل از این طریق ثبت نام کنید و هنگامی که آنرا به عموم رسانده اید ، این بروزرسانی وارد خواهد شد.

در حالی که ویژگی های جدید در سیستم عامل جدید برخی از اساسی ترین قسمت های آیفون را تغییر می دهد ، تغییرات محدودی در معماری که در زیر آن وجود دارد ، وجود دارد ، به این معنی که پیوستن به آن بتا عمومی احتمالاً خطرات عمده ای را برای تلفن ها یا داده های ذخیره شده ایجاد نمی کند. روی آنها همچنین می تواند به این معنی باشد که بتا عمومی در اوایل ماه و نه دیرتر باز می شود ،

اگر می خواهید منتظر نسخه کامل باشید - که بدون شک امن ترین و بدون دردسرترین راه برای بدست آوردن نرم افزار جدید است - در ماه سپتامبر تقریباً مطمئناً در کنار آیفون جدید ظاهر می شود.

اپل هیچ تاریخ مشخصی از زمان عرضه نسخه جدید ارائه نکرده است و فقط به "پاییز" اشاره کرده است ، اما به روزرسانی ها با برنامه نسبتاً قابل پیش بینی از آمدن دقیقاً قبل از گوشی جدید اجرا شده اند. به این ترتیب ، تقریباً در اواسط سپتامبر وارد کشور خواهد شد.

البته اگر آی فون شما قادر به پشتیبانی از آن باشد ، شما فقط قادر خواهید بود از هر طریق به روزرسانی را دریافت کنید. این گوشی از طریق آیفون 6S و همچنین آخرین نسخه iPod Touch برای هر گوشی در دسترس است.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : IOS

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .