بروزرسانی جدید ios14

با داشتن آیفون ها اکنون می توانید بگویید چه زمانی که آنها را در پشت و همچنین جلوی آنها ضربه می زنید.

ویژگی جدیدی که به عنوان بخشی از iOS 14 منتشر خواهد شد اجازه می دهد تلفن ها بدانند چه موقع به پشت ضربه خورده اند و بر همین اساس پاسخ می دهند.

در صورت اجرای نسخه جدید نرم افزار ، کاربران می توانند به تلفن بگویند که از پایین آمدن صدا تا گرفتن عکس از صفحه فقط با ضربه زدن روی پشت تلفن ، همه کارها را انجام دهد.

همچنین می توان به گونه ای سفارشی سازی کرد که یا یک شیر آب دو برابر یا شیر سه گانه این ویژگی را بیدار کند ، و دو شیر آب مختلف می توانند کارهای مختلفی را انجام دهند.

این ویژگی بخشی از مجموعه ابزارهای قابل دسترسی گسترده اپل است که شامل مجموعه ای از روشهای مختلف برای سازگاری تلفنها با کاربران خود است.

در رویداد اصلی اپل ذکر نشده است ، اما توسط کاربران اولیه که قبلاً نسخه بتا iOS 14 را بارگیری کرده اند ، پیدا شده است که در حال حاضر فقط برای توسعه دهندگان محدود است.

هنوز مشخص نیست که تلفن دقیقاً چه موقع بهره برداری را می داند ، اما احتمالاً از شتاب سنج در بدنه گوشی استفاده می کند تا نحوه حرکت آن را بفهمد.

اپل تأیید نکرده است که در هنگام انتشار چه تلفن هایی این ویژگی را دریافت می کنند ، اما به نظر می رسد که محدود به تلفن هایی است که در حال حاضر ویژگی "شیر برای بیدار شدن" را دارند ، که به آنها امکان می دهد

حتی اگر صفحه نمایش داشته باشند ، نسبت به ضربه زدن روی صفحه نمایش خود پاسخ دهند. خواب است از طریق آیفون X در هر تلفن که دکمه اصلی ندارد ، یافت می شود.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : آموزشی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .