آپدیت جدید سیستم های اپل مثل آیفون و مک

اپل تاریخ برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود را اعلام کرده است ، جایی که به روزرسانی های جدیدی را برای آیفون ، مک و سایر موارد اعلام خواهد کرد.

اپل گفت این کنفرانس از 22 ژوئن آغاز می شود. این همچنین تاریخ اصلی اصلی آن خواهد بود ، جایی که بروزرسانی ها و محصولات جدید نرم افزار را نشان می دهد.

این شرکت واقعاً برای اولین بار میزبان این رویداد خواهد بود که از برنامه نویسان دعوت شده اند تا از خانه تماشا کنند. معمولاً ، در رویداد WWDC ، برنامه نویسان از سراسر کشور به کالیفرنیا می آیند ، اما به دلیل شیوع کرونا ویروس لغو شده است.

اپل جزئیات دقیقی از آنچه در آن رویدادهای آنلاین به نظر می رسد ، نداد و در ماه ژوئن قول به روزرسانی های بیشتر را داد.

با این وجود روشن شد كه كلیدواژه های معمولی خود را نگه خواهد داشت ، در طی آن اپل به روزرسانی های سیستم عامل را برای همه محصولات خود و همچنین گاه به گاه سخت افزار جدید فاش می كند.

معمولاً اپل هرچند کلیدهای اساسی را پخش می کند ، اگرچه در سالهای گذشته این اتفاق در مقابل مخاطب رخ داده است.

Phil Schiller ، رئیس بازاریابی اپل در بیانیه ای گفت: "WWDC20 بزرگترین ما هنوز خواهد بود و جامعه توسعه جهانی جهانی ما را بیش از 23 میلیون نفر با روشی بی سابقه برای یک هفته در ماه ژوئن جمع می کند تا درباره آینده سیستم عامل های اپل آگاهی یابد."

"ما نمی توانیم صبر کنیم تا در ماه ژوئن به صورت آنلاین با جامعه توسعه دهندگان جهانی ملاقات کنیم و همه ابزارهای جدیدی که روی آنها کار کرده ایم برای کمک به آنها در ایجاد برنامه ها و خدمات حتی باورنکردنی تر با آنها به اشتراک بگذاریم. ما امیدواریم که با نزدیک شدن به این رویداد هیجان انگیز ، جزئیات بیشتری را در مورد WWDC20 با همه به اشتراک بگذاریم. "

به گفته این شرکت ، اطلاعات بیشتر از طریق برنامه Apple Developer در دسترس قرار می گیرد و این یک مرکز اصلی برای جزئیات بیشتر از جمله زمان بندی کلیدها و جلسات توسعه دهنده خواهد بود. اپل گفت که اطلاعات همچنین از طریق ایمیل ارسال می شوند.

 

اپل همچنین اعلام کرد که می تواند مسابقه ای را در Swift Playgrounds ، برنامه iPad خود برای آموزش کدگذاری به کودکان برگزار کند. کودکان با ایجاد و ارسال صحنه تعاملی ترغیب می شوند که وارد شوند و برندگان مجموعه ژاکت و پین را که در صورت وقوع این رویداد در اختیار شرکت کنندگان قرار می گرفت دریافت می کنند. این رویداد کمی دیرتر از ماه اتفاق می افتد. اپل تمایل دارد این رویداد را در هفته اول ژوئن برگزار کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : IOS

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .