بررسی بازی ایرانی موتوری 2

توی بازی موتوری 2 همه کارهایی که تو موتوری های نسخه قبل رومیکردید رو میتونید انجام بدید و خیلی چیزها هم اضافه شده به بازی. از تعداد موتورها و حرکت ها گرفته تا شخصیت های داستانی که تو طول بازی باهاشون تعامل دارید و خیلی خوبن .

باید ماموریت های بازی رو انجام بدید و برای خودتون لباس و موتور آزاد کنید و  اگه رفتید روی حرکت زدن سعی کنید تعادلتون رو رو موتور حفظ کنید تا بتونید سکه های بیشتری بگیرید. هر چی سطحتون توی بازی بالاتر بره حرکت های بیشتری براتون باز میشه و حرکت های این بازی با موتور خیلی قشنگن .

باید مسافرتتون رو توی 4 تا شهر ادامه بدید و از ماجراهای زندگی آقای موتوری با خبر بشید که ماجرای جالب و خوبی داره. 

توی این نسخه از بازی موتوری 2 میتونید هر چیزی رو که خواستین در صورت نداشتن پول کافی قسطی بخرین .

اگه حالت داستانی بازی رو کامل تمام کنین میتونین آقای موتوری رو ببرین ژاپن کار کنه.

در بازی انواع موتور های ایرانی هست و انواع لباس ها که میتونید بخرید. توی این بازی خیلی کار ها مثل تک چرخ زدن های مختلف میتونین انجام بدین میشه با موتور بوق بزنین یا توی شهر برای عابر های پیاده مزاحمت درست کنین ولی باید بتونید ازشون فرار کنین پس باید حرفه باشین و پول جمع کنین یا مسافر کشی کنین و شخصیت های دیگه بازی رو میتونین با خودتون ببرین.

نتیجه 

خلاصه این یک بازی زیبا و قشنگه که سرگرم کننده هست و نسخه های دیگه ای هم داره که میتونید اونا هم بازی کنین و اونا هم قشنگن و این نسخه هم نسخه قشنگ و خوبیه و کاملا فارسی سازی شده هست و به صورت فارسی هم حرف میزنه و خیلی قشنگه. پس این بازی خوب و زیبا رو از دست ندین و با جمع آوری پول بهترین و قوی ترین موتور رو برای خودتون بخرید و از بازی کردن این بازی لذت ببرید. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .