گرافیکی ترین بازی ها ی ایرانی | زمانی که ایرانیان شگفت زده مان می کنند !

شاید امکانات جوانان ایرانی چندان زیاد نباشد اما همت این جوانان به قدری بوده که الان شاهد عناوین فوق العاده از از لحاظ بصری بودیم که دیگر توانسته اند حداقل استاندارد ها ی لازم را اجرا و حتی بعضی از این عناوین از این استاندارد ها هم رد شدند و بهتر عمل کردند . با من با معرفی گرافیکی ترین بازی ها ی ایرانی همراه باشید که گرافیک این بازی قرار هوش از سرتان بپراند .

 

نکته : این بازی ها فقط از لحاظ بصری در لیست قرار گرفته و رتبه بندی شدند و هیچ ربطی به گیم پلی و داستان پردازی ندارد

 

5 - بازی ایرانی ذولفقار | جنگ با اسراییل !

یک بازی با داستان ارزشی

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که مدارکی مبنی بر حمله موشکی اسرائیل به حزب الله به دست مسئولین حزب الله می‌رسد، حال آن‌ها برای جلوگیری از این حمله، یکی از زبده‌ترین و کارکشته‌ترین نیروهای خودشان را برای مصاف با اسرائیل و خنثی کردن نقشه شوم آن‌ها می‌فرستند و آن شخص، کاراکتر اصلی بازی است.

بازی ایرانی ذولفقار بین بازی ها ی دیگر این لیست پایین ترین گرافیک ممکن را دارد اما در سال انتشارش واقعا گرافیک بازی گرافیک بالایی محصوب می شد که باعث می شد شما از تجربه ی بازی را به لطف گیم پلی خوب بازی نهایت لذت را از یک بازی ایرانی ببرید .

همچنین از لحاظ گیم پلی نیز ذولفقار از معدود بازی ها ی ایرانی است که در این زمینه حرف ها ی زیادی برای گفتن دارد و در کل آن را حتما به شما توصیه می کنیم .

 

 

4 - بازی ایرانی لایت ریسپانس | پروژه ای تکی

پروژه ای بزرگ تنها با یک نفر

بازی light response یک بازی شوتر چند نفره ی انلاین و نسخه ی بهینه و رایگان بازی heavy breach response محصوب می شود که آن هم توسط خود آقای سنمار توسعه داده شده . با اینحال بازی به جای یک شوتر تاکتیکی همانند rainbow six siege یک شوتر سرگرم کننده تر با محوریت محیط ها ی بزرگ و نبرد ها ی سریع را عرضه کرده. گرافیک بصری بازی واقعا خوب کار شده و شاید باورتان نشود که این بازی توسط یک نفر توسعه یافته . همچنین با اینحال بازی گرافیک بسیار بهینه ای دارد و روی سیستم ها ی ضعیف نیز قابل اجرا است .

 

3 - بازی ایرانی دوران افتخار : ریمستر

اولین ریمستر ایرانی

بازی دوران افتخار : ریمستر نسخه ی بازسازی دوران افتخار است که در سال 1394 برای پلتفرم رایانه ها ی شخصی عرضه شد . در آن موقع نسخه ی اصلی چندان گرافیک دندان گیری نداشت و مهم ترین نقطه ی قوت این عنوان در این زمینه نورپدازی خوبش بود .

عبدالرضا، رزمنده ایرانی است که در خارج از خاک کشورمان توسط سرویس جاسوسی اسرائیل (موساد) دستگیر و پرونده او برای تحقیقات بیشتر به سازمان NSA آمریکا ارسال شده است. در این حین، نیروهای ایرانی درصدد آزادسازی او هستند و موفق می‌شوند با استفاده از نیروهای خود و نفوذ در سازمان NSA، موجبات آزادسازی او را فراهم آورند اما ...

نسخه ی ریمستر همان طور که از اسمش پیداست تنها از لحاظ بصری با نسخه ی اصلی تفاوت دارد که الحق در این زمینه موفق بوده و بازی از لحاظ بصری واقعا بسیار عالی و جذاب کار شده . موتور بازی همچنان یونیتی است اما بازی در زمینه ی گرافیک پیشرفت چشمگیری داشته .

 

2 - بازی ایرانی ارتش ها ی فرا زمینی

بازی ایرانی ارتش ها ی فرا زمینی یا E.T.ARMIS یک بازی شوتر اول شخص با تم تخیلی است که در آینده ای دور رخ می دهد . زمانی که انرژی زمین رو به اتمام است و آدم ها بر اساس باقیمانده ی انرژی با هم می جنگند . اما بعد که انرژی زمین به طور کامل به اتمام می رسد گروهی می توانند به فضا سفر کرده و در سیاره ها ی دیگر به دنبال منابع انرژی بگردند اما ...

این بازی در شرایط فعلی گرافیکی ترین بازی ایرانی در سبک خود یعنی سبک شوتر اول شخص محصوب می شود و توانسته در استیم نمره ی 6 از 10 را دریافت کند . گیم پلی بازی نیز جالب است و در کل اگر دنبال بازی های گرافیکی هستید حتما ارتش ها ی فرا زمینی را تجربه کنید .

 

1 - سه گانه ی سفیر عشق

بزرگترین بازی ایرانی

در زمان حال سه گانه ی سفیر عشق بزرگترین بازی ها ی ایرانی محصوب می شوند . نسخه ی اول این بازی یعنی سفیر عشق که از لحاظ گرافیک بصری توانسته به خوبی استاندارد ها ی جهانی را رعایت و حتی تا حدودی از این استاندارد ها هم رد شود . حالا نیز نسخه ی دوم این سه گانه یعنی مختار : فصل قیام هم بعد 8 ماه بعد از انتشار نسخه ی اول به بازار عرضه شد که گرچه گرافیک بصری آن چندان فرق نداشت اما از لحاظ فنی گرافیک محشری را ارایه می داد . داستان بازی راجع به تاریخ اسلام است و مختار : فصل قیام که بهترین بازی ایرانی از لحاظ بصری محصوب می شود داستان قیام مختار را از اول تا پایان روایت می کند .

 

​​​​

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اخبار بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .

game.rain.open

من هیچ علاقه ای به بازی های ایرانی ندارم

در تاریخ : 1400/8/16