معرفی شخصیت Jack 7 در تیکن 7

Jack-7 :

جک ، نام مجموعه ای از ربات ها است که در هر قسمت  اصلی در سری بازی های جنگی Tekken به روز می شوند. در هر بازی اصلی Tekken ، یک مدل قابل پخش وجود دارد ، بجز Tekken 4. نمونه اولیه جک به عنوان خط جداگانه دیده می شود.

او ابتدا جک توسط ارتش روسیه ساخته شد ، یک ماشین کشتار که صرفاً برای تخریب ساخته شده است. پس از اثبات خود در اولین مسابقات مشت مشت آهنین ، روبات های جک به روز شده در تولید انبوه قرار گرفتند و در میادین نبرد مورد استفاده قرار گرفتند.

در این مدت ، یکی از ربات های جک 2 با دختر جوان روبرو شد. ناگهان وجدان در حال ایجاد وجدان ، جک 2 آن را به عهده گرفت تا از دختر مراقبت کند ، تا جایی که توسط دکتر هابیل از بین رفت. پس از این ، جین ، دختر جوان نجات یافته توسط جک 2 ، بزرگ شد و تصمیم گرفت ربات را که در کودکی نجات داده بود ، بازیابی کند. اگرچه جین در نصب خاطرات Jack-2 در مدل جدید Gun Jack موفق بود ، اما در نهایت Gun Jack نابود شد. پس از این ، جین به امید شرکت دوباره رفیق محبوب خود به ساخت G روبات های جک پیوست.

 

شخصیت ربات های جک که به عنوان یک ماشین کشتار مخرب ساخته شده اند بسیار پرخاشگر هستند و در از بین بردن همه بینایی دریغ نکنید. با این حال ، روبات های جک همچنین می توانند همدلی و دلسوزی را نشان دهند ، همانطور که از واکنش جک 2 برای پیدا کردن جین نشان داده شده است ، و به نظر می رسد بسیار محافظت کننده از کسانی است که با آنها پیوند نزدیک دارند ، حتی تا جایی که خود را قربانی می کنند ، محافظت می کند. توسط Gun Jack در داستان خود Tekken 3 نشان داده شده است.

شخصیت جک 6 هنگام بازی به عنوان او در کمپین سناریو در Tekken 6 ، کمی بیشتر مورد کاوش قرار می گیرد ، جایی که وی آواز عشق او به جنگ ، مخالفان قوی و ربات های دیگر است و در حالی که او برای درک کلمات طولانی تر مانند "بیولوژیکی" برنامه ریزی شده است. "(نام او برای انسان ها) ، او به طور کلی شیوه ای بسیار تفکر و گفتار کودکانه دارد ، و نتوانسته چیزهای زیادی را که سایر مبارزان با او می گویند درک کند و برچسب زدن هر چیز ناشناخته یا ناآشنا به عنوان" بد ". ظاهر ربات های جک ، در طول بسیاری از تجسمات خود ، ظاهر کلی یکسانی را حفظ کرده اند - دستگیره های انسان نما با عضلات پرکار.

در حالی که مدل های قبلی نسبتاً انسانی به نظر می رسید ، مدلهای بعدی دارای پوست مقطعی هستند و باعث می شود انسان کمتر دیده شود. این امر به ویژه در مدل جک 7 مشهود است ، جایی که درخشش سبز از اتصالات موجود در پوست وی تابش می کند. با این وجود ، قابل تشخیص ترین ویژگی ربات های جک ، سر و صورت متمایز است که با علائم تجاری مدل موهای موک ، کاملاً با مارک تجاری موهاک تکمیل شده است ، که توسط همه مدل های ربات های جک به اشتراک گذاشته شده است.

 

داستان جک (تیکن) جک اصلی یک ماشین نظامی فوق العاده ذبح کننده و ربات فوق العاده قاتل است که توسط اتحاد جماهیر شوروی سابق ساخته شده است. ارتش روسیه بلافاصله از برنامه های كودتای كازویا جهانی باد گرفت و جك را برای خلاص شدن از شر او وارد مسابقات پادشاه آهنین كرد.

فقط یک ربات می توانست چنین حملات خشن و قدرت حیرت انگیزی را به خود جلب کند. رئیس سابق جک پروتوتایپ جک است که او به طور عادی در این مسابقات شکست می دهد. جک تیکن 1 پایان جک تیکن 1 پایان توضیحات پایان ، "تولید انبوه": نمایش داده می شود که جک بر روی دستگاه بسته شده است. یک وسیله به یک سوکت در کنار سرش وصل می شود و دوربین آن را عقب می کشد تا تعداد زیادی جک دیگر را فعال کند. صحنه با بسته شدن درهای فلزی به پایان می رسد که کلمات "جک" و "خطر" روی آنها نوشته شده است.

جک 2 (Tekken 2) نسخه 1 (کتابچه راهنمای کاربر): اندروید که برای ارتش کار می کند ، جک 2 پیشرفتی نسبت به جک قدیمی از مسابقات قبلی است. او با داشتن تراشه رایانه ای جدید ، توانایی یادگیری از اشتباهات خود را دارد. جک می خواهد خالق خود را از کازویا نجات دهد تا او انسانی تر شود. [1] نسخه 2: جک 2 ارتقاء مدل اول جک بود. این نسخه به صورت انبوه در جنگ میکروب توسط ارتش روسیه تولید و آزمایش شده است. با این حال ، در طول یک ماموریت ، یکی از جک 2 ها دختر آلوده به میکروب ، جین را پیدا می کند و با او فرار می کند ، و دستورات و برنامه های خود را نادیده می گیرد.

ارتش روسیه برای یافتن اندیشه و مخفی نگه داشتن این حادثه ، تمام تلاش خود را انجام می دهد ، اما آنها هرگز جک 2 یا دختر را بازیابی نمی کنند. جک 2 برای نجات خالق خود ، دکتر Bosconovitch از کازویا میشیما ، حامی مسابقات ، وارد مسابقات دوم می شود. به محض نجات دکتر بوسکونوویچ ، جک 2 قصد دارد از او بخواهد آن را انسانی کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .