معرفی شخصیت Jin Kazama در تیکن 7

جین کازاما  یکی از شخصیت های اصلی بازی Tekken است. وی در نسخه بسته بندی کنسول تقریباً هر دنباله پس از معرفی وی در Tekken 3 به نمایش گذاشته شده است. وی همچنین از زمان اولین حضور در Tekken 3 ، اصلی ترین شخصیت اصلی اکثر ورودی های زیر بوده است. Mishima Bloodline و جهان را از شر شر خاصی نجات می دهد ، به استثنائات نقش وی به عنوان ضد شرور در Tekken 6 (با لارس الكساندرسون نقش خود را به عنوان شخصیت اصلی بازیگر گرفت) و شخصیتی پشتیبان در Tekken 7 (با Heihachi Mishima و Kazuya Mishima گرفتن نقش به عنوان شخصیت های اصلی بازی). جین پسر کازویا میشیما و جون کازاما ، نوه هایهیاچی میشیما و کازومی میشیما ، خواهرزاده فرزند لی چائولان ، برادرزاده نیمی از لارس الکساندرسون ، خویشاوند با آسوکا کازاما و نوه جینپاچی میشیما است.

زندگینامه


جین کازاما پسر جون کازاما و کازویا میشیما است. رابطه صمیمی جون با کازویا رشد کرد و او با جین باردار شد. شیطان درون کازویا تلاش کرد در حالی که هنوز در رحم مادرش بود وارد جین شود ، اما جون موفق شد با آن مبارزه کند. پس از آن ، جون به یک مکان دوردست در کوهستان منتقل شد ، جایی که جین را بزرگ کرد و او را به سبک مبارزه با دفاع شخصی خانواده Kazama آموزش داد.

چند سال بعد ، جون حس نزدیک شدن به یک شر بزرگ را حس کرد و تصمیم گرفت که زمان آن زمان است که او به جین در مورد ریشه هایش گفت. او همچنین به او گفت اگر اتفاقی برای او می افتد ، باید به دنبال پدربزرگش Heihachi Mishima باشد. پیش بینی های جون حقیقت داشت ، زیرا چهار روز بعد در تولد پانزدهم جین ، اوگره مورد حمله قرار گرفت. ساعاتی بعد از هرج و مرج ، جین که بیهوش شد ، در میان آوارها بیدار شد و شروع به جستجو برای مادرش کرد ، بدون موفقیت ، عصبانیت کرد ، جین انتقام قسم خورد. وی سپس توسط هیهاچی وارد شد ، که شروع به آموزش او در کاراته به سبک میشیما کرد.

 

دستان جین در نسخه های بازی تیکن

نسخه 1:

 

جین کازویا میشیما و پسر جون کازاما است. او تحت آموزش پدر بزرگ خود Heihachi Mishima - همه در تلاش برای انتقام از دست دادن مادر خود با جنگ و شکست Ogre بود. این مسابقات شانس وی برای آزمایش قدرت و مقابله با سرنوشت اوست.

نسخه 2:

در پانزده سالگی ، جین فهمید که او پسر کازویا میشیما است ، و همچنین مادرش جون کازاما درگذشته است (حقیقت واقعی این بود که او گم شده است). جین پس از اینکه از حمله اوگر جان سالم به در برد ، رفت و Heihachi Mishima را پیدا کرد و خود را تحت نظارت Heihachi هر روز با هدف شکست دادن Ogre ، که گویا مادرش را کشته بود ، آموزش داد. Heihachi نه تنها پدربزرگش ، بلکه ثابت کرد که یک معلم قابل اعتماد است.

چهار سال بعد ، با تسلط بر سبک های جنگ Kazama و Mishima ، جین مسیر خود را به عنوان یک هنرپیشه رزمی آغاز کرد.

در طول بازی ، جین جنگید و حریفان زیادی را در این مسابقات شکست داد. او همچنین با رقیب خود هوآورانگ جنگید ، هرچند که این بازی با تساوی پایان یافت. با وجود این ، جین مسابقات را ادامه داد و سرانجام به معبدی که Ogre در آن قرار داشت رسید. درست هنگامی که به ورودی معبد نزدیک شد ، هیهاچی ظاهر شد و او را مجبور به جنگ کرد تا او را فریب دهد ، اما این را از جین نگه داشت. درعوض ، او به جین گفت كه می خواهد توانایی های خود را آزمایش كند و مشخص كند كه آیا او به اندازه كافی قدرتمند است تا بتواند با اوگر مبارزه كند ، اما هیهاچی انگیزه های ابتدایی دارد.

سرانجام ، جین پدربزرگ خود را شکست و اوگر پس از آن در برابر او ظاهر شد. جین با عصبانیت از دید "قاتل" مادرش ، اوگر را درگیر درگیری ، سوختن از خشم کرد. در طول مبارزه ، اوگر قدرت Heihachi را جذب کرد و به او اجازه داد که اوگور واقعی شود. جنگ ادامه یافت. 

 جین True Ogre را شکست داد و در آخر از مادرش انتقام گرفت. ناگهان به علت نبرد شدید ، True Ogre با خشونت منفجر شد. چند ثانیه پس از پیروزی خود ، جین توسط سربازان Tekken Force Heihachi مورد حمله قرار می گیرد. او چندین زخم تیربار را دریافت کرد. آهسته آهسته درگذشت ، Heihachi جین را با سلاح به سمت سر شلیک کرد ، بنابراین نوه خود را به قتل رساند. با این حال ، هنگامی که Heihachi پشت خود را چرخاند و به راه افتاد ، او اجساد سربازان خود را قبل از او دید و به دور خود برگشت تا ببیند جین به شکل شیطان خود یعنی شیطان جین وارد شده است. جین سپس هیهاچی را از میان دیواری از معبد کوبید و با خشونت هیهاچی را به زیر زمین فرو برد. سرانجام ، جین بالهای خود را پهن کرد و پرواز کرد. هیهاچی ، ضعیف ، نشسته و نظاره گر بود که نوه اش ، شیطان جین ، در شب ناپدید شد.

نسخه 4 :


بریزبن ، استرالیا؛ شهری پر از ساختمان ها ، جدید و قدیمی. در میان ساختمان های برجسته این شهر واقع شده بود یک تاج کوچک. مرد جوانی بی سر و صدا در آنجا آموزش دید ، که صورتش پوشانده از کاپشن ژاکتش بود. مرد جوان جین کازاما بود.

روز به روز ، جین در هنرهای سنتی کاراته آموزش می دید. از زمان خیانت هیاچی ، جین همه چیز راجع به خودش فریب داد. خط خون او میشیما ، سبک مبارزات او ، ژن شیطان در خون او ، همه چیز. وی به لطف آموزش استاد استاد دوجو ، از شیوه جنگ میشیما-ریو کنار رفت و کاراته سنتی را به دست آورد.

افکار جین با میل به از بین بردن خط خونی شر میشیما ، خط خون پدربزرگش هیهاچی میشیما و پدرش کازویا سوزانده شد.

یک روز ، جین شایعاتی را مبنی بر اعلام شدن مسابقات King Fist Tournament 4 اعلام کرد.

یک بار در یک فرصت زندگی برای از بین بردن قبیله میشیما ... بدون تردید ، جین عزم خود را برای ورود به مسابقات سخت تر کرد.

پس از مبارزه با حریفان زیادی در این مسابقات ، از جمله هووورنگ در نزدیکی پایان ، جایی که آنها قول جنگ در مسابقات بعدی را دادند ، جین سرانجام با کازویا ، پدرش ، یک مسابقه برگزار کرد. در راه مبارزه با کازویا ، جین با سربازان Tekken Force روبرو شد. جین موفق شد تعدادی از آنها را از بین ببرد اما از تعداد بیشتری خارج شد و در نهایت شکست خورد. سپس وی توسط سربازان به زندان افتاد.

سربازان Tekken Force Heihachi جین را اسیر در هون مارو کردند. پس از هدایت کازویا توسط ههیاچی به هون مارو ، کازویا به دلیل در اختیار داشتن شیطان موفق شد Heihachi را از در خارج از در بکوبد. هنگامی که شیطان تلاش می کند نیمی دیگر از Devil Gene را درون جین ببرد ، جین هم روی سینه و هم در بازوهای خود خال کوبی می کند ، اما با ناراحتی شیطان ، جین نیز خون کازاما را به ارث برد که باعث مهار جذب شد. کازویا موفق می شود کنترل خود را به دست آورد و شیطان و خودش را در یک شخصیت ادغام می کند. کازویا سعی می کند پسرش را بیدار کند. وقتی جین از خواب بیدار شد ، می تواند زنجیرها را بشکند و از شیطان ژن خود که او را در یک مه بنفش گرفتار کرده رنج می برد. جین با عصبانیت ابراز امیدواری کرد که پدرش درگذشت. جین با کازوویا جنگید و او را شکست ، فقط برای مقابله با هایهاچی ، که جین نیز او را اعزام کرد. اما وقتی زمان تحقق رویای او برای کشتن خط خونی میشیما فرا رسید ، وی پس از دیدن توهم مادرش جون کازاما دست از سر برد. در نتیجه ، جین پدربزرگ خود را رها کرد و قبل از پرواز به شب گفت: "از مادرم ، جون کازاما" سپاسگزارم. در انتهای صحنه ، یک پر سفیدی سفید نشان داده می شود که همراه با چندین پر مشکی در حال سقوط است و این نشان می دهد که پر سفیدی متعلق به فرشته است و این نشانگر طرف خوب جین است.

نسخه 5:

پس از نبرد وحشتناک بین جین ، کازویا و هیهاچی در هون مارو ، جین پرواز کرد و جزیره را پشت سر گذاشت. با این حال او از حضور شیطانی غافل شد و آگاهی خود را از دست داد. جین با صدایی ناشناخته از خواب بیدار شد و جنگلی کوهستانی را دید که گویا توسط گردباد غول پیکر ویران شده است.
با این حال ، جین شکی در مسئولیت این تخریب نداشت. پس از بازگشت به یاکوشیما ، جین کابوسهای مکرر را گرفتار گرفت. جین می تواند نفوذ ژن شیطان را قوی تر احساس کند.

"اگر این باعث شود غذای من از بین برود ، نمی دانم چه مدت می توانم نگه داشته باشم".

با هیچ چیز دیگر ، جین بیرون رفت تا خط خون خود را پایان دهد.

جین بار دیگر با رقیب خود هووارانگ جنگید ، اما ژن شیطان دوباره شروع به به دست گرفتن جین کرد. در این مدت هووارانگ از فرصت اعتصاب استفاده کرد و جین را شکست داد. شیطان ژن در جین بیدار شد و او پس از آن هووورنگ را بیرون آورد.

در شکل انسانی خود ، جین با پدربزرگش ، جینپاشی میشیما ملاقات کرد و با او جنگید و در پایان او را شکست داد. جین پاچی در حالی که جین به آسمان نگاه می کرد ، به جز گرد و غبار منفجر نشد. در پایان ، جین با ادعای زيباتسو وارد اتاق تاج و تخت ميشيما زيباتسو می شود.

نسخه 6:


جین نفرین شده Jinpachi Mishima را آزاد کرد و Mishima Zaibatsu را به دست گرفت. او از واحد نظامی نخبه خود یعنی نیروی Tekken برای انجام مأموریتهای پنهانی به منظور درگیر كردن جهان در هرج و مرج استفاده كرد. هنگامی که او قدرت نظامی اکثر کشورها را بی فایده کرد ، مستعمرات فضایی ، میادین نفتی و دیگر منابع تولید انرژی را به دست گرفت. او استقلال میشیما زایباتسو را اعلام کرد و برای پیروزی در برابر شر بزرگتری که قادر به نابودی جهان است ، علیه سایر جهان جنگ کرد.

میشیما زایباتسو سراسر جهان را فرا گرفت و ملت را به دست گرفت ، اما با ادامه جنگ ، نیروهای مخالف جدید به آرامی شروع به نشان دادن حضور خود کردند. جین دریافت که کازویا کنترل نخستین و قدرتمندترین مخالفت ، شرکت جی است. هنگامی که شرکت G یک قیمت را روی سر خود قرار داد ، جین اعلام کرد مسابقات 6 مشت King of Iron Fistourn 6 ، انگار که منتظر شرکت G بود تا حرکت خود را انجام دهد.

با این حال ، در حالت کمپین سناریو ، مشخص شده است که این جنگ و مسابقات برای بازی پر شده است تا جهان را با انرژی منفی کافی پر کند تا شکل بدنی موجودات شیطانی به عنوان آزازل شناخته شود ، زیرا جین و کازویا به عنوان "" شناخته می شوند. دو ستاره شر ".

پایان مبارزات انتخاباتی سناریو
جین با شکست "لارس الكساندرسون" به او توضیح داد كه چرا او جنگ را آغاز كرد و فاش كرد كه وی دارای شر شیطان نیمه كنترل شده است كه چاره ای جز شروع جنگ با كازویا ندارد. جین می خواست آزازل را فریب دهد و آن را بکشد تا دنیا را از خیانت خط میشیما نجات دهد و تنها چیزی که می تواند آزازل را نابود کند ، شخصی است که دارای قدرت شیطان است. لارس به جین می گوید که او قبلاً آزازل را بیرون آورده است ، دقیقاً همانطور که آزازل به شکل طلایی در مقابل آنها ظاهر می شود. جین سپس از قدرت شیطان خود استفاده کرد و خود را فدا کرد تا طلا آزازل را به خوبی به قتل برساند ، تا خودش را از شر درون خود رهایی دهد و جهان را نجات دهد. پس از شکست جین اززل ، راون پیکر جین را که در صحرا دراز کشیده است ، می یابد. او هنوز هم خال کوبی شیطان را بر روی بازوی خود نشان می دهد و نشان می دهد که مرگ آزازل او را از ژن شیطان آزاد نکرده است.

جین با موفقیت آزازل و کازویا را شکست داد و هنگامی که از معبد خارج شد ، توسط یکی از هلیکوپترهای Tekken Force با محافظ خود نینا ویلیامز در داخل هواپیما مورد استقبال قرار می گیرد ، اما ناگهان ، او را از هواپیما پرتاب می کند ، به دست Heihachi ، که فرماندهی کرده بود. هلیکوپتر تمام وقت هیهاچی برای شروع نبرد با جین از هلیکوپتر خود بیرون می رود و به او می گوید که زایباسسو را به او باز می گرداند. جین با پیروزی ، از معبد در حال سقوط در یکی دیگر از هلیکوپترهای Tekken Force خود فرار می کند و به سمت HQ می رود.

نسخه 7 :


جین یکی از چهار کاراکتری است که بعد از انتشار کامل بازی در 31 مارس 2015 در به روزرسانی اضافه شده است. او قبل از اینکه در نسخه به موقع قابل پخش باشد ، او در ابتدا یک زیرمجموعه غیر قابل پخش بود و در برخی شرایط جایگزین هایاچی شد. با این حال ، در بندرهای بازخورد و کنسول Fated ، جین دیگر یک رئیس فرعی نیست.

داستان
رهبر میشیما زایباتسو و مردی که جنگ جهانی اعلام کرد. او با شیطان درون او که هر روز قوی تر می شود ، می جنگد ، آرزو می کند یک بار برای همیشه از شر آن خلاص شود. وقتی نبرد او به پایان رسید ، آیا او امید پیدا می کند یا ناامید می شود؟

ناپدید شدن ناگهانی جین ، میشیما زایباسو را در وضعیت هرج و مرج قرار داده است و به پدربزرگش هایهاچی اجازه داده است تا در غیاب وی ، این شرکت را پس بگیرد.

پس از قربانی قصور وی در شكست دادن آزازل ، او را به یك حالت كوتاه ، بدن وی تحت بازداشت سازمان ملل قرار گرفت. در حالی که ناخودآگاه است ، شیطان ژن جین دوباره از دست می رود و هلی کوپتر سازمان ملل را از بین می برد. از خواب بیدار شده و در وضعیت ضعیف ، جین بی هدف از بیابان در زیر طوفانهای ماسه خاورمیانه می گذرد. وقتی سربازان عرب او را پیدا می کنند ، او به طور ناخودآگاه یک تیر شیطان را به آسمان رها می کند ، که سربازان را به پرواز می فرستد. جین خیلی زود با چنگ زدن به بازوی راست خود وارد بازار می شود و نمی داند چه کاری در آنجا انجام می دهد. وی قرار است توسط سربازان عرب که به طور مداوم او را تعقیب می کنند ، اسیر شود و فقط قبل از سقوط توسط لارس نجات یابد. لارس به سرعت جین را داخل وسیله نقلیه خود قرار داده و از تعقیب کنندگان آنها دور می شود.

جین بعداً برای بهبودی از وضعیت خلط خود به یک مرکز پزشکی متعلق به ویولت سیستم منتقل شده است. با این حال ، نینا ویلیامز ، که مجبور است برای Heihachi کار کند ، برای بازیابی جین به این مرکز نفوذ می کند و او را دوباره به میشیما زایباتسو می برد. اما این طرح توسط لی چائولان ، که جین را به سمت ایمنی پرواز می کند ، خنثی می شود ، در حالی که او از راه دور تاسیسات را نابود می کند.

بیدار شدن از حالت کما پس از مرگ واقعی هیهاچی ، جین توسط لارس برای یافتن و کشتن کازویا به بیرون فرستاده می شود. او مطیع است ، زیرا او اکنون تنها کسی است که می تواند پدر خود را به دلیل خون شیطان که در رگهایش جاری است ، متوقف کند و آماده شود تا کازویا را از بین ببرد و یک بار برای همیشه خط لعنت میشیما را خاتمه دهد.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .