معرفی 5 بازی ماشینی کم حجم آندروید

بیشتر گیمر های موبایل در سال 2021 به دنبال بازی ماشینی کم حجم اندروید میگردند. در این مقاله میخواهیم به معرفی چند بازی از کم حجم ترین بازی های اندروید بپردازیم. شما بتوانید با صرف پول و هزینه کم بدون استفاده از سخت افزار های قدرتمند موبایل مشغول به استفاده از بازی های کم حجم موبایلی بشوید . در این مطلب 5 تا از بهترین بازی های اندروید که حجم کمتر از 100 مگابایت را داشته باشند و کیفیت گرافیکی و گیم پلی فوق العاده داشته باشند معرفی خواهد شد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید .

 

1- بهترین بازی اتوموبیل رانی در شهر Racing in Car 2 1.3 :

بازی ماشینی کم حجم اندروید

 

اگر به دنبال یک ماشین بازی کم حجم برای اندروید هستید این گزینه بهترین انختاب است. یک بازی چالشی در ترافیک محصول شرکت ترکیه ای به نام  Fast Free Games می باشد. این بازی همانند بازی Traffic Racer می باشد و شما در این بازی در بزرگراه های متفاوت در شهر یا خارج از شهر به مسابقه دادن میپردازید. بیشترین چالش این بازی از جمله ویراژ دادن و برخورد نکردن با دیگر ماشین های موجود می باشد که شما باید با دقت از بین آنها عبور کنید بدون اینکه به آنها برخورد کنید . همه ای اینها به قدرت بازی کردن شما بر مگیردد . بازی در مکان ها و شرایط مختلف قابل بازی کردن می باشد.

این بازی شبیه بازی کلاچ است و سبک هر دو آنها پارک ماشین و رانندگی در شهر و ترافیک است. پیشنهاد میکنیم حتما نصب کنید.

 

حجم بازی : 60 مگابایت

اندروید مورد نیاز : نسخه 5.1

 

دانلود فایل نصبی از فارسروید : دانلود بازی

دانلود فایل نصبی مود شده : دانلود مود بازی

 

2- بازی ماشینی آفرود Mini Racing Adventures 1.22.1 :

ماشین بازی کم حجم انروید

 

بازی بعدی یک بازی ماشین کم حجم برای اندروید می باشد که شما با حجم کم تر 100 مگابایت میتوانید آنرا نصب و بازی کنید. از جمله بازی های که در سبک مسابقه ای با ماشین های آفرود انجام میشود . شما در این بازی ماشین کم مگابایت هیجان زیادی را تجربه خواهید کرد و این بازی شما را شگفت زده خواهد کر . شما میتوانید در مسابقه سکه و امتیاز نیز جمع آوری کنید. بازی داری مراحل مختلف و ماشین های بسیاری می باشد که متوانید از آنها استفاده کنید.

 

گیم پلی بازی Mini Racing Adventures :

 

حجم بازی : 83 مگابایت

اندروید مورد نیاز : 5.0 به بالا

 

دانلود فایل نصبی از فارسروید : دانلود بازی

دانلود فایل نصبی مود شده : دانلود مود بازی

 

3- بازی ماشینی مسابقه در ساحل Beach Buggy Blitz 1.5 :

ماشین بازی کم مگابایت اندروید

 

این بازی نیز از نوع کم حجم ترین بازی های ماشینی اندروید است که برای بازی کردن با حجم کم تر از 50 مگابایت مناسب و قابل اجر بر روی نسخه های متفاوت اندروید می باشد. شما در این بازی با شخصیت های فانتزی طرف هستید و در مراحل مختلف با مکان های مختلف و شرایط متفاوت قرار میگیرید. این بازی با گرافیک 3 بعدی عرضه شده است، شما میتوانید هر چه که بخواهید بازی کنید و لذت ببرید چون بازی سبک است و قابل اجر بر روی بیشتر دستگاه های با اندروید پایین می باشد. دیگر نیازی نیست از هنگ کردن و کرش شدن یا همان پرش ناگهانی برنامه به بیرون نگران باشید. 

 

حجم بازی : 50 مگابایت

اندروید مورد نیاز : 2.3 به بالا

 

دانلود فایل نصبی از فارسروید : دانلود بازی

دانلود فایل نصبی مود شده : دانلود مود بازی

 

4- بازی ماشینی پلیسی Road Smash 2: Hot Pursuit v1.4.5 :

بازی ماشینی کم حجم اندروید

 

یکی از بازی های ماشینی کم مگابایت که در آن پلیس به دنبال شما نیز می آید و شما به مسابقه و هرج و مرج دادن مشغول میشود. این بازی با حجم کمتر 50 مگابایت از استاندارد ترین بازی های اندرویدی نیز به شمار می آید. یک بازی که شما را شیفته خود خواهد کرد ! بازی کردن زیبا است و این بازی نیز بسیار زیبا و استثنایی است. هر طور که میخواهید مشغول به بازی کردن باشید و از این بازی لذت ببرید و مراحل بسیار زیاد و انتخاب گسترده ماشین های مختلف در این بازی برای شما قابل دسترسی هستند.

 

حجم بازی :  50 مگابایت

اندروید مورد نیاز : 2.3.3 به بالا

 

دانلود فایل نصبی از فارسروید : دانلود بازی

دانلود فایل نصبی مود شده : دانلود مود بازی

 

5- بازی پارک ماشین Trigger On The Road v1.0.4 :

بازی ماشین کم حجم اندروید

 

یکی از کم حجم ترین بازی های ماشینی که برای سیستم عامل اندروید معرفی شده، بازی Trigger On The Road است. این بازی به نحوی ساخته شده است که شما در آن با موانع و ساخت و ساز های زیادی رو به رو میشوید و باید از آنها نیز عبور کنید و خوبی این بازی به همین است که شما بتوانید از آنها عبور کنید. امتیاز های لازم در بازی را جمع آوری کنید و مراقب ماشین خود نیز باشید. این بازی یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 است که با خیال راحت میتوانید آن را نصب کنید و از آن لذت ببرید. حجم این بازی کمتر از 40 مگابایت است.

 

حجم بازی : 35 مگابایت

اندروید مورد نظر : 2.3 به بالا

 

دانلود فایل نصبی از فارسروید : دانلود بازی

دانلود فایل نصبی مود شده : دانلود مود بازی

 

بهترین بازی ماشینی اندروید از دید شما

از دید شما، کدام بازی شایسته گرفتن مقام بهترین بازی ماشینی کم حجم اندروید است؟ آیا کم حجم بودن این بازی ها باعث بی کیفیت بودن آنها است یا خیر؟

نظر خود را در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .