معرفی شخصیت Marshall Law در تیکن

 

زندگینامه مارشال لا 

مارشال قانون یک هنرپیشه رزمی بسیار با استعداد است. او بیشتر به داشتن یک دوژو و سپس داشتن رستوران معروف است ( اگرچه وی پس از شکست در مسابقات چهارم ، مجبور شد به ماشین ظرفشویی در ژاپن متوسل شود ). مارشال با وجود داشتن سهم عادلانه از استدلال ها ، با پل فونیکس بهترین دوست است. مارشال همیشه می خواست در دوژوی خود تدریس کند ، بنابراین وقتی او خبر اعلان مسابقات پادشاه آهنین را شنید ، از این فرصت استفاده کرد.

سرانجام قانون برابر وانگ جینری نتیجه خواهد گرفت. با وجود این ، سرانجام مارشال دوژوی خود را باز کرد. متأسفانه ، دوجو او مورد حمله قرار گرفت و همه دانش آموزان توسط استاد دژانگ به نام بائك دوو سان زخمی شدند. قانون عصبانی شد و می خواست با مهاجم خود مقابله کند. قانون وارد King of the Fist Tournament 2 شد ، وی سرانجام با مهاجم شرور خود روبرو شد و او را با موفقیت شکست داد. سپس لژ دوژو خود را در کنار رستورانش به نام "مارشال چین" به همراه پسرش فارست اجرا کرد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: داستان شخصیت آکوما در بازی تیکن

با این حال ، قانون فهمید که پسرش سرانجام به این مسابقات پیوست و از آنجا که وی پسرش را در خارج از دوجو دعوا کرد ، از او سرپیچی کرد. اگر احساس نمی کرد برای مارشال بدتر شده است ، می فهمید که پاول بدون اطلاع او در مسابقات حضور پیدا می کند و این باعث ایجاد اختلاف بین مارشال و پل می شود. سرانجام مارشال به یک تاجر موفق تبدیل می شود که رستوران و دوژو خود را اداره می کند. متأسفانه او مجبور شد پس از باختن نبرد با یک رقیب رقیب ، ورشکستگی کند و در یک افسردگی عمیق قرار گرفت. پس از مدتی ، Law سرانجام متوجه 4مین مسابقات پادشاه آهنین آهنین می شود.

مارشال به سرعت این را فرصتی برای بازخرید پس از بحران تجاری خود دانست. برای مارشال بدبخت ، او در پیروزی در این مسابقات ناکام ماند. قبل از وقایع Tekken 5 ، Law در ژاپن ماند تا از محرومیت از پول به عنوان ماشین ظرفشویی کار کند. اگر به نظر می رسید که وضعیت بدتر نمی شود ، مارشال از همسرش تماس تلفنی گرفت و به وی اطلاع داد که پسرش هنگام رانندگی در یک موتور سیکلت که متعلق به پولس بود دچار حادثه شد. مارشال به این مسابقات پیوست و تلاش کرد تا مبلغ جایزه را برای پرداخت قبض های پزشکی پسرش مطالبه کند.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: داستان شخصیت Eddy Gordo در بازی تیکن

با این حال ، مارشال پس از آنكه مشخص شد وی به طور غیرقانونی در ژاپن مشغول كار بود ، به آمریکا اعزام شد. بنابراین ، او مجبور به از بین بردن این مسابقات شد. او دوباره احساس ناامیدی می کند. این در حالی بود که پاول به او نزدیک شد و درخواست کرد که می تواند در مسابقات ششم با او و استیو فاکس تیمی کند. اگرچه آنها در مسابقات ششم به خوبی موفق شدند ، اما نتوانستند به جایزه برتر برسند. سپس قانون وارد 7مین دوره مسابقات می شود ، اگرچه او همچنین از دست دادن دانش آموزان به دنبال كسی بود تا دوجو را اداره كند و او همچنان در تلاش است تا صورتحساب های پزشکی پسرش را پرداخت كند.

شخصیت :

مارشال معمولاً با دوستان و خانواده خود به خوبی همراه می شود. مارشال از زمان Tekken 1 با پل Phoenix دوست بوده و نه تنها به دوستان بلکه با شرکای مبارز نیز نشان داده است. مارشال همچنین وقتی در Tekken 6. با تیم Steve Fox همراه شد ، قانون همچنین دوست دارد به شوخی یا تفریح ​​دوستان خود بپردازد. به عنوان مثال ، در پایان خود Tekken 6 ، مارشال مسهل ها را در پیتزا "دستور العمل ویژه" خود قرار می دهد و آن را به پولس و استیو می دهد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: معرفی شخصیت steve fox در تیکن

همچنین ، مارشال همچنین دوست دارد از ناتوانی پل در انجام ضربات ناشی از سانتر گاهی اوقات لذت ببرد. همچنین نشان داده شده است که قانون مارشال یک معلم بسیار خوب هنرهای رزمی است. او پسرش را بسیار خوب آموخته است و در بعضی موارد ، فارست حرکاتی را انجام می داد که پدرش نمی توانست. مارشال همچنین قبل از وقایع Tekken به برخی از حرکات خود به لی چائولان آموخته است. همچنین نشان داده شده است که قانون نه تنها برای خانواده خود بلکه به دانشجویان دوجو نیز اهمیت می دهد. بعد از این که فهمید که بائک دوو سان به دانش آموزان خود حمله کرده است ، او باید بائک را پیدا کند و با موفقیت از دانشجویان خود انتقام بگیرد.

با این حال ، مارشال نیز در بعضی مواقع سریع سرحال است. در پایان Tekken 4 ، او فقط به خاطر كسی كه غذای او را به شدت مورد انتقاد قرار می دهد باعث نزاع در رستورانش می شود. او همچنین وقتی فهمید که پسرش به سومین دوره مسابقات مسابقات مشت آهنین پیوست ، عصبانی شد ، اما با دلیل خوب.

همچنین به نظر می رسید که قانون و پل چندان دوست خوب در Tekken 4 نیستند ، زیرا آنها به نظر می رسید از یکدیگر دور باشند ، احتمالاً به این دلیل که مارشال هنوز هم کینه ای علیه وی به خاطر اجازه داشتن پسرش برای شرکت در مسابقات 3. با این حال ، به نظر می رسد که این دوستی دوباره زنده شده است ، زیرا در Tekken 6 ، Law و Paul به همراه استیو فاکس همکاری می کنند.

 

در کمپین سناریو Tekken 6 ، قانون تصور می شود که عدالت محکمی دارد ، همانطور که وقتی وی در مقابل کازویا ایستادگی می کند ، بیان می شود که "از هیجان متوقف کردن بوم گردی ها هیجان زده می شود." همین مورد برای آزازل نیز پیش می آید ، که به او می گوید "هیچ مکانی در این دنیا" برای هیولا مانند او وجود ندارد. در مقابل ، با این حال ، بسیاری از شخصیت ها با طرح های پونزی و مورچه ها از پونزی ابراز نگرانی می کنند و از او می خواهند که یکبار تلاش کند تا شغل مناسبی کسب کند.

 

داستان مارشال :

Tekken 1 :

 مارشال حقوق در یک رستوران Chinatown در سانفرانسیسکو کار می کرد و در حالی که آرزوی افتتاح مدرسه هنرهای رزمی خود را داشت. او برای شرکت در مسابقات افتخارآمیز در پادشاه مشت آهنین شرکت کرد تا با کسب جایزه ، مدرسه خود را افتتاح کند و در عین حال خود را به جهانیان تبدیل کند. توضیحات پایان ، "استاد": سرانجام مارشال دوژوی خودش را گرفت. دانش آموزان در حالی که مارشال به تماشای آنها می پرداخت ، شروع به ضربات اضطراری می کردند. مارشال با توجه به دانش آموزان چیزی را به آنها فریاد زد که توجه نکنند. مارشال با آنها صحبت کرد. سپس ، سه ضربه یك سوار را انجام داد و دیگران نیز او را تماشا كردند. پس از پایان کار ، دستان خود را روی باسن خود قرار می دهد.

Tekken 2 :

در مسابقات قبلی قانون در برابر پیرمرد بسیار به نام وانگ جینری تصمیم می گیرد. قانون به خانه بازمی گشت و تقریباً بعد از انجام وظیفه ناکام در پیروزی ، احساس ناامیدی می کرد. با این حال ، یوشیمیتسو ، رهبر قبیله مانجی ، وارد یك محله فقیر قانون شد و به مارشال و ساكنان فقیر دیگر در منطقه كوچك پول داد. قانون با استفاده از پولی که دریافت کرده و رویای خود را در تملک دارایی خود تحقق می بخشد ، اما نه پس از تشکر از یوشیمیتسو برای سخاوت خود. قانون دوجو هنرهای رزمی خود را اجرا کرد.

متأسفانه ، دانش آموزان وی توسط یک معلم Tae Kwon Do که در مسابقات مشت مشت آهنین شرکت می کند مورد حمله قرار گرفتند و مجروح شد. توضیحات پایان ، "اوه!": مارشال دستان خود را به هم می چشد و به سمت چپ خود نگاه می کند. نشان داده شده است كه پاول ققنوس در كنار او ایستاده است. مارشال با یک ضربه خطرناک برخورد می کند. پس از اتمام کار ، پاول سعی می کند یک ضربه سانترال را انجام دهد ، اما او ناکام ماند و روی شکم خود فرود می آید. پولس سر خود را روی یکی از دستان خود قرار می دهد.

مارشال Tekken 3 بدخواهی که به دوجو لوی حمله کرد ، معلوم شد که بائک دوو سان ، یکی دیگر از استادان هنرهای رزمی با یک دوجو رقابت است. قانون او را در این مسابقات شکست داد. او بعداً یاد گرفت که باك به طور مرموزی به همراه بیشتر هنرپیشه های رزمی از مسابقات دوم ناپدید شد. قانون در سفر کاری که او برنامه ریزی کرده بود احساس امنیت بسیار زیادی می کرد. از طرف دیگر ، او از پسرش ، فارست می ترسید. Marshall Law به عنوان یک شخصیت قابل پخش در Tekken 3 ظاهر نمی شود ، اما او در فیلم افتتاحیه Tekken 3 PlayStation و جنگ Law's's Tekken 3 ظاهر می شود.

Tekken 4 :

مارشال یک تاجر موفق بود - او یک دوجی تازه تاسیس را اداره کرد و حتی صاحب یک زنجیره فست فود چینی در سراسر کشور به نام مارشال چین بود. متأسفانه ، او یک جنگ حق رای دادن علیه یک رقیب را از دست داد و یک سال بعد مجبور به اعلام ورشکستگی شد.

مارشال که نتوانست با شکست خود کنار بیاید ، دچار افسردگی شد و روزهای خود را در خانه در مستی گذراند. سپس یک روز ، اخطاری برای مسابقات مشت مشت King of Iron 4 به آستان او رسید. چشمان مارشال با قدرت و تجدید چشمک زد. پس از یک ماه تمرین شدید ، او خود را به حالت جسمی بالا برگرداند. او با خود گفت: "این همان است". آتش درون هر روز داغ تر شد.

Tekken5 :

 

او برای پیروزی در آخرین تورنمنت تلاش نکرد تا شغل خود را زنده کند ، او در ژاپن ماند تا به عنوان ماشین ظرفشویی درآمد کسب کند. یک ماه بعد ، خانم لاوس با او تماس گرفت و به او گفت که فارست در مورد دوچرخه پل فونیکس در تصادف بوده است. قانون تصمیم دارد برای پرداخت صورتحسابهای پزشکی پسرش ، وارد مسابقات King F Iron Fournament 5 شود.  مارشال پس از موفقیت در این مسابقات به آمریکا بازگشت. او با یک وکیل ملاقات می کند تا در مورد نحوه بازپرداخت بدهی خود صحبت کند. پایان 

قسمت بیرونی یک ساختمان نشان داده شده است. مارشال از آن بیرون می رود ، سرش را پایین می آورد ، آه می کشد و می گوید: "دوباره بشکن." شخصی با دوچرخه در حال نزدیک شدن به مارشال است. مارشال به موضع مبارزاتی می رود. شخصی که روی دوچرخه قرار دارد ، پاول ققنوس است. به نظر می رسد پول در پدال زدن مشکل دارد.

وقتی پاول به مارشال می رسد ، دوچرخه از هم جدا می شود و پولس به زمین می افتد. پولس کاغذهایی را به مارشال بخشیده و می گوید: "اینجا ..." مارشال به کاغذ بالای پشته نگاه می کند و دهانش را از شوک باز می کند. این قبض با مبلغ 34،500،00 دلار از BikeShop XYZ است. ظاهراً این یک قبض برای موتور سیکلت پل است. پاول "قانون مارشال" را در این لایحه امضا کرد. پولس می گوید: "مرد ، مرد. قبض را قبلاً پرداخت كن." مارشال برای چند ثانیه عصبی ناله کرد. سپس صفحه نمایش تغییر می کند تا به نظر برسد که این دو نفر در حال جنگ هستند (بالای سر آنها میله های سلامتی وجود دارد ، آنها در مواضع جنگی خود هستند و یک گوینده می گوید: "دور 1. بجنگ!"). مارشال یک بریدگی بالایی را انجام می دهد که پاول را به هوا می کشد و نوار سلامتی پل را کاملاً بیرون می کشد. پولس به زمین می افتد ، و روی پشت خود فرود می آید. مارشال فرار می کند و کاغذهایی را که به او داده شده بود انداخت. با پایان یافتن صحنه ، مارشال در حال فرار و ترک یک دنباله کاغذ است.

 قانون برنده مسابقات و ثروت Mishima Zaibatsu شد. روح مبارز او سپس بر بازسازی مارشال چین متمرکز شد. صحنه به یک رستوران موفق مارشال چین با مشتری تغییر می کند. مارشال قدم می زند ، فقط برای شنیدن از شخصی که "غذای او می خورد" است. قانون مواد غذایی را امتحان می کند و ادعا می کند که خوب است و شخص و سه دوستش را کتک می زند. مارشال چین از کارش خارج می شود و یک بار دیگر ، دژو (Marshall Dojo) خود را شروع می کند و چهار نفر را آموزش می دهد.

 

Tekken 7

با توجه به پرداخت بدهی های پسرش ، قانون مارشال نفهمید که چه تعداد از دانش آموزانش تاکنون خیلی دیر شده بودند که از دوجو خارج شده بودند. با پرداخت مبلغ زیادی برای بازپرداخت ، قانون از ایده ها خارج شد. به عنوان آخرین راه حل ، وی تصمیم گرفت كه یک جنگنده توانا را برای اجرای دوجو جستجو كند.

او از دوستش پولس پرسید که آیا کسی را می شناسد یا نه ، و به روش معمول او ، پولس گفت که او خود کاندیدای کاملی خواهد بود. با این حال ، با این فکر که اگر پاول کنترل را به دست بگیرد ، در یک روز نیم وقت مجبور خواهد شد ، قانون با ادب مخالفت کرد.

در عوض ، این سخنان را بیان كرد كه اگر هر مبارز قدرتمندی می خواست برای این كار تلاش كند ، باید بیاید و مهارت های خود را در جنگ اثبات كند. Challenger After Challenger ظاهر شد ، اما هیچکدام به اندازه کافی برای Law مناسب نبودند.

سپس ، یک روز ، قانون شایعه ای را شنید مبنی بر اینکه یک هنرمند رزمی ساکن در روستای چین قرار است استاد بعدی خداست مشت شود. با دیدن این به عنوان بهترین فرصت برای او هنوز ، قانون به وطن اجدادی خود راه یافت.

توضیحات پایان: در حالی که با فنگ وی می جنگید ، قانون بسیار دور است اما پاول از پشت نجات می یابد. با وجود قدرت و مهارت شگفت انگیز فنگ ، این دوئل در نهایت به پیروزی می رسد. آنها پنج یکدیگر را بالا می برند و عرصه را ترک می کنند. اما ناگهان ، فنگ با هاله ای طاقت فرسا در اطرافش بلند می شود. پس از دیدن فنگ چقدر خطرناک ، وحشت زده و پاول فرار کردند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .