معرفی بازی Metal Soldiers 2 برای اندروید

سلام خدمت همه دوستان عزیز وب سایت توتال گیم ،در این مقاله به معرفی و بررسی بازی Metal Soldiers 2 میپردازیم .یکی از بازی های 2 بعدی شوتر اول شخص که شما در آن مشغول به تیراندازی و از بین بردن دشمنان و به پایان رساندن مراحل می باشید. شما هر چه که سخت کوش تر باشید میتوانید مراحل بی شماری را به جلو ببرید و با برادشت پول و امتیاز میتوانید سلاح های خود را ارتقا بدهید. مراحل بازی برای شما چیزی در حدود 15 مرحله متفاوت می باشد که هر یک جذابیت خاصی را برای شما رقم خواهد زد. پس در این مقاله نیز با توتال گیم همراه باشید .

 

سیستم مورد نیاز :

اندروید : 4.1 به بالا

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

حجم : 130 و 120 مگابایت

سبک بازی : اکشن | شوتر اول شخص

 

ویژگی های بازی :

  • استفاده از ربات های تیراندار و قابلیت های متفاوت
  • وجود شخصیت های متنوع برای انتخاب کردن توسط شما
  • شخصیت های کارتونی و دو بعدی به همراه سلاح های کلاسیک

گیم پلی :

بازی از لحاظ گیم پلی و کنترل های بصری به شیوه ای بسیار فوق العاده است . شما در این بازی نقش یک سرباز جنگی قدرتمند را ایفا میکند که باید در هر ماموریت با تعدادی از نیرو های دشمن در خیابان های و بالای ساختمان ها مشغول به نبرد و جنگ شوید . از این رو این بازی مانند شورش در شهر شما را به کام جنگهای خیابانی میشکاند شما میتوانید با شرایطی که در پیش رو دارید و در حال جنگ هستید مشغول به جمع آوری پول میتوانید باشید و نیاز خود را خرید تسحیلات جنگی و سلاح کامل کنید .

شما در این بازی باید طبق زمان مشخص شده بر روی یک بمب ساعتی به جلو حرکت کنید و معمولا چیزی در حدود 5 دقیقه که باید خود را از دست سربازان بدجنس نجات بدهید . و به سمتی حرکت کنید که بتوانید نیرو های دشمن را به نابودی بکشانید . و این پیشروی تا جایی پیش میرود که به سمت یک هلیکوپتر می رسید و در آنجا میتوانید سوار بر آن شوید و خود را به مرحله بعد برسانید .

همچنین شما میتوانید در این بازی زره های ربات های جنگ را به تن کنید و با سربازن قدرتمند دشمن و هلیکوپتر های جنگی به مبارزه و نبرد بپردازید . برای شما قابلیت های از جمله پرش کردن از ساختمان ها و موانع مختلف نیز وجود دارد و وقتی که تعداد زیادی از نیرو های مهاجم به سمت شما حمله ور شوند شم میتوانید با پرتاب بمب به سمت آنها شکستشان بدهید .

در این بازی باید هیلکوپتر های کوچک و جنگی تک بال هم دقت کنید که مبادا به شما آسیب بزنند و بخواهند که شما را به نابودی بکشانند . وجود بشکه های منفجر از که در بسیاری از بازی های سگا نیز وجود داشتند نیز در این بازی قرار دارد و نحوی شلیک به آنها جوری است که باید دور از آنها باشید و به آنها از نزدیک شلیک نکنید چون به شما آسیب می رسانند .

در آخر هر مرحله میزان سرباز های و ماشین ها و ربات های که شما آنها را از میان برده اید برای شما رده بنده شده و امتیاز آنها نیز محاصبه میگردد . ممکن است حتی مدال های با ارزش را نیز در این بازی به دست آورید .

 

گرافیک :  

این بازی با از تکنیک دو بعدی استفاده کرده است . و حالت بازی های نوستالژیک را دارا می باشد . و از سری بازی های است که در آن شما میتوانید احساس لذت زیادی را در خود احساس کنید . تم های انفجاری و کیفیت خارق العاده نسبت به حجم کم بازی بسیار جالب است . شما شخصیت های متعددی در اختیار دارید که هر کدام از لحاظ شکل به سربازک شبیه هستند و شما را به یاد بازی های دهه 90 و دهه 80 می اندازند . از این رو تجربه خاص از بازی های قدیمی را برای شما تداعی خواهند کرد .

 

موسیقی :

این بازی یک موسیقی ریتیمک و اکشن دارد که شما را بالا و پایین کند . در پس زمینه موسیقی این بازی نمیتوان چندان حس دلنشینی مشاهده کرد . اما باز هم اگر نگاه کنیم میبینم که این بازی از هر لحاظی یک بازی خوب از نظر موسیقی است و تا جایی امکان شما را به یاد بازی های دهه 80 و 90 میلادی می اندازد . با وجود صدای تفنگ و شلیک کردن و صدای تیربار ها و دیگر افکت های صوتی و صداپیشگان همه چیز در این بازی یک ترکیب خوب از موسیقی نوستالژیک را برای شما خواهد ساخت .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .