بازی Need For Speed

بازی نید فور اسپید

بازی نید فور اسپید یک بازی مسابقه ای ماشینی هست که بسیار جذاب و با کیفیت و داری ماشین های جدید و قوی برای انواع مسابقات جاده و ای و خاکی هست.

این بازی دارای چند نخسه هست که برای کامپیوتر موجوده و یک نسخه از این بازی بسیار زیبا برای ps4هم موجود هست. در این بازی انواع ماشین های مسابقه ای مثل شولت/لامبورگینی/فراری و.... خیلی از ماشین های دیگه هست که با مسابقه و دریافت پول میشه اونا رو خرید و میشه انواع لوازمات ماشین رو عوض کرد مثل تایر ها رینگ ها رنگ ماشین و چراغ ها و قدرت موتور ماشین ها رو میشه افزایش یا قدرت گیربکس هاش یا....

این بازی رو با استفاده از اینترنت نسخه سوم بازی رو در کامپیوتر یا ps4 میشه گروهی با دوستان به صورت آنلاین بازی کرد.

این بازی مراحل خاکی و جاده ای داره که برای هر مرحله ماشین های خاصی به کار گرفته میشه که با این ماشینا بتونین مسابقه رو ببرین و هر باری که شما مسابقه رو ببرین لول شما بالا تر میره برای ps4نید فور اسپید 3 بازی خیلی قشنگی هست و کیفیت بالایی داره حتی میتونید با کمک اینترنت در گیم نتی ها چند نفره بازی کنید یا با کامپیوتر میتونید این بازی رو بازی کنین و در این بازی شما میتونید انواع لوازمات مورد نیاز برای ماشین مخصوص خودتون رو که خریدین بخرین و استفاده کنین ازش یا تغییراتی توی ماشین ایجاد کنید و میتونید در هنگام آسیب دیدن ماشین ماشین رو به تعمیر گاه ببرین یا در صورت نداشتن بنزین به پمپ و بزنین ماشین رو ببرین و این عین یک رانندگی و دنیای واقعی توی بازی میمونه امیدوارم از بازی کردن نیت فور اسپید لذت ببرید. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .