بازی ماشینی Need For Speed نسخه Heat

خلاصه داستان بازی Need for speed نسخه Heat

بازی نید فور اسپید یک بازی ماشینی و گروهی و مسابقه ای هست با دارا بودن بسیاری از ماشین های مسابقه ای مختلف که این بازی در پالم سیتی هست. شما گروهی از مسابقه دهنده ها هستین که پلیس شما را تعقیب می‌کند. پلیس شما رو میگیره و از شما پول میخواد که ولتون کنه و میشه گفت یه پلیس فاسده که از طریق گرفتن رشوه و انجام کارهای غیر قانونی پول در میاره. با تجربه این بازی نید فور اسپید باید گفت یکی از بهترین بازی های ماشینی و مسابقه در زمینه خودش هست.

 

محبوبیت بازی نید فور اسپید

این بازی ماشین سواری، در سال های قبل نسخه های اولیه ای داشته که طرفداران زیادی رو جذب کرده و محبوبیت زیادی پیدا کرده و الان هم تعداد خیلی زیاده نسخه جدید از این بازی ساخته شده که طرفداراش رو افزایش داده و مثل نید فور اسپید پی بک یا ماست وانتد یا هیت و ...

 

بازی نید فور اسپید

 

گروهی بازی کردن در NFS Heat

این بازی قابلیت بازی گروهی و آنلاین و مسابقات آنلاین رو داره و میشه گفت شما میتونید با کامپیوتر یا حتی کنسول بازی ps4 با داشتن اینترنت چند نفری در مسابقات این بازی شرکت کنید. با هم مسابقه بدین یا در بازی صحبت کنید با میکروفون و یا ماشین خود را میتونید توی بازی عوض کنین. انواع قطعات رو بهش اضافه کنین یا طرح روی ماشین رو عوض کنین و نیتروژن بزنید به ماشین و موتور ماشین رو تقویت کنید. این بازی اتوموبیل رانی برای کامپیوتر ساخته شده و نسخه دیگه ای از بازی برای کنسول PS4 و ایکس باکس ساخته شده که کیفیت بالایی داره و هیچ فرقی با نسخه کامپیوتر نداره و کیفیت و گرافیک خیلی بالایی داره که نیاز به یه سیستم عامل قوی داره که راحت بشه بازی رو اجرا کرد.

این بازی قابلیت دو نفره بازی کردن یا چند نفره بازی کردن رو هم داره و مطمئنن باشید که این بازی یکی از بهترین بازی مسابقه ای ماشینی هست که انواع ماشین های مناسب با شرایط مختلف جاده های مسابقه ای رو داره 

 

مراحل داستانی بازی Need for speed Heat

مراحل داستانی داره و شما میتونید داستان بازی رو تمام کنید و بفهمید شخصیت و راننده کیه و شما از کجا به کجا در بازی انتقال پیدا میکنین. در بازی مناسب با صحنه های خاصی آهنگ گذاری های زیبایی شده و لگ و هنگ یا باگ نداره و به راحتی یکی از بازی های روان هست که اگر سیستم عامل مناسب با اجرای بازی داشته باشید اصلا بازی هنگ یا گیر نمیکنه یا پرش نداره بازی و میتونید خیلی راحت بازی رو اجرا کنید. 

 

نتیجه گیری از این بازی ماشین سواری

بازی ماشین سواری نید فور اسپید هیت، حس آزادی در بازی را به آدم منتقل میکند و این یعنی بازی توانسته عنوان بهترین بازی ماشین سواری سال را به خود اختصاص دهد.

شما در این باره چه فکر میکنید؟ با اشتراک دیدگاه خودتون در بخش دیدگاه ها ما رو مطلع کنید!

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .