بررسی کنترل های بی سیم جدید Xbox One

 

کنترل های بی سیم جدید Xbox One

کنترل های بی سیم جدید Xbox One با قیمت 60 دلار در رده پایین قرار دارد ، بنابراین در حال حاضر صرفه جویی کمی در کنترل های بیسیم جدید صرفه جویی می کنیم. قرعه کشی واقعی در اینجا این است که شما یکی از بهترین بازی های Xbox One که امسال منتشر شده است ، مخصوصن به صورت رایگان دریافت می کنید. Ori و Will of Wisps به طور معمول 30 دلار قیمت دارد ، این بدون معناست که اگر هرکدام را جداگانه خریداری کنیم ، جفت را با قیمت بیش از 35 دلار دریافت می کنید.

 

Ori and Will of the Wisps

Ori and Will of the Wisps یک بازیگر بسیار جذاب است که پس از مورد حمله برک آوت 2015 و جنگل کور انتخاب می شود. این نقد 8/10 در بررسی Ori و Will of the Wisps به دست آورد ، با انتقاد از استیو واتس ستایش از ستارگان،ستاره ای پیشرفت های جنگی و تصاویر خیره کننده داشت. Ori and Will of Wisps ترکیبی چشمگیر از طراحی ، هنری و لحظات زیبا است.

این دسته کوچک موسیقی مجاز بسته بندی شده توسط فروشنده معتبر antonline به فروش می رسد و حمل و نقل رایگان را تضمین می کند که تا سه شنبه 14 ژوئیه انجام می شود. از آنجا که این یک معاملات برجسته در ای بی است ، به زودی می تواند به فروش برسد. اگر به کنترل احتیاج ندارید ، اما هنوز می خواهید Ori و Will of Wisps را بازی کنید ، و در حال حاضر آن را با قیمت 18.47 دلار به فروش می رساند. از طرف دیگر ، می توانید آن را در Xbox Game Pass ، سرویس اشتراک عالی مایکروسافت که دسترسی به صدها بازی با قیمت 10 دلار در ماه (یا 15 دلار در صورت همراهی با Xbox Live Gold) فراهم می کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اخبار بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .