نقد و بررسی بازی Ninja warrior برای اندروید

معرفی کلی 

سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم . در این مقاله به نقد و بررسی یک بازی نینجایی مپردازیم. بازی Ninja warrior: legend of adventure games از جدیدترین بازی های اندروید 2021 و نینجایی محصول شرکت TOH Games از است که در سبک بازی های رزمی و ماجراجویی ساخته شده است . از بهترین بازی های اندروید و قابل اجرا بر روی دستگاه مختلف که شما را میتواند تا ساعت ها سرگرم نگه دارد .

 

 

نام بازی : Ninja warrior: legend of adventure games

سبک بازی : رزمیاَکشنماجراجوییورزشی

حجم بازی : 40 مگابایت

شرکت سازنده : TOH Games

سیستم عامل مورد نیاز :  اندروید

دسترسی به اینترنت : خیر

نیاز به دیتا : خیر

 

نقد و بررسی 

 این بازی از لحاظ ساختاری بازی خوب و قدرتمندی به نظر میرسد و یکی از مورد انتظارترین بازی های اندروید بازی های عرضه شده برای سیستم عامل اندروید می باشد که از برترین بازی های موجود در بین گیمر ها در سبک بازی های رزمی و اکشن می باشد . بازی از جمله بازی های است که شما را در قلب تاریکی به جنگ با شرارت ها میفرستد و شما میتوانید که آنها را به خوبی بازی کنید. و تا جای ممکن به خوبی خود را مسلط به آن بدانید .

 

تجزیه و تحلیل 

بازی از لحاظ گرافیکی و سطح عملکرد خوب به نظر می رسد و بیشتر بازی های که با حجم نزدیک به 40 مگابایت ساخته میشوند بازی های ضعیفی و کم محتوایی هستند . ولی در برخی موارد نیز بازی های اینچنینی نیز برای شما پیدا خواهد شد که بتوانید از آن استفاده لازم را ببرید . و این به خودی خود میتواند به شما در این امر کمک و یاری برساند .

 

داستان بازی 

داستان بازی از یک نینجا شروع میشود که میخواهد عده ای را که گروگان گرفته شده اند در ژاپن نجات بدهد . از همین رو برای مبارزه و جنگ با دشمنانش آماده میشود .

 

گیم پلی 

بازی از لحاظ گیم پلی و نوع بازی کردن زیاد به چشم نمی آید و شاید در زمان های بعدی کمی حوصله شما را سر ببرد و لی در حال این بازی یکی از بهترین بازی ها از نظر گیم گلی و روان بودن به حساب می آید .  شما در مراحل مختلف شخصیت های متفاوتی هستید و باید تلاش کنید تا از موانع بسیار سخت در این بازی عبور کنید و خود را به آخرین قسمت برسانید .

 

گرافیک 

این بازی یک بازی تقریبا 2 بعدی است و نمیتوان آن را برترین بازی برای آندروید دانست ولی در هر صورت از لحاظ گرافیکی یکی از بازی های است که میتوان با آن تکیه داد و دل خود را خوش نگه داشت برای بازی کردن . بازی در شرایط و محیطی تاریک به جلو می رود که پر از نینجاهای قاتل و تاریک است . همچنین شما در این بازی با یک عنکبوت خیلی بزرگ و پیر باید مبارزه کنید . که یکی از سخت ترین کاراکتر های این بازی است .

 

نور پردازی 

بازی از نظر نورپردازی ، به ویژه جلوه های تصویری به خوبی عمل کرده است . اما تکنیک های رنگبندی در این بازی به ویژه زمانی که در تاریکی ها هستند به خوبی دیده نمیشود .

 

موسیقی 

در پس زمینه بازی از موسقی دلنیشن و اصیلی بهره برده که حس ماجراجویی و اکشن این بازی رو بسیار بالاتر میبره.

 

امتیازات :

گیم پلی : 7.4

گرافیک : 8.7

داستان : 6.7

موسیقی : 7.1

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .