نقد و بررسی بازی Overwatch 2

 بازی Overwatch 2

 

حالت های جدید بازی Overwatch 2 

بازی Overwatch 2 دارای دو حالت جدید و عالی PvE و PvP است ،که نمونه ای هم از داستان هست و همان طور نمونه ای از Push است. این حالت ها به همراه چندین نقشه جدید و قهرمانان است.HUD جدید و یک نسخه اصلی بروزرسانی موتور برای Overwatch و  بازی Overwatch 2 است و راه اندازی می شود. Overwatch 2 همان قهرمان را با عنوان Overwatch اصلی به اشتراک می گذارد و به هر قهرمان یا نقشه جدید اضافه می شود. Overwatch 2 به Overwatch be نیز اضافه خواهد شد و بین PvP نیز بازی متقابل وجود خواهد داشت.

 

آنها همچنین همان مشتری را به اشتراک می گذارند. اگر یک حساب کاربری Overwatch از Overwatch 2 خریداری کند ، هرگونه لوازم آرایشی و دستاوردی از اصل به بازی Overwatch 2 منتقل می شود و نمایش های به روز شده از همه قهرمانان فعلی منحصر به فرد بازی Overwatch 2 خواهد بود.

 

ماموریت های بازی 

 بازی Overwatch 2 دارای ماموریت های داستان PvE خواهد بود که پس از فراخوان Overwatch توسط وینستون تنظیم می شود. در این مأموریت های PvE ، بازیکنان می توانند توانایی های خود را ارتقا و تنظیم کنند و علاوه بر این ، ماموریت های PvE همچنین مواردی کمیاب و مختلف را در اختیار شما قرار می دهد که گیمرها می توانند برای انجام کار های مختلف (مانند بهبود ، آسیب ، ایجاد مانع و غیره) از آنها میتوان استفاده کرد.

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .