بازی زامبی و گیاهان Plants vs Zombies 2

در این مقاله از وب سایت Totalgame.ir  به بررسی بازی Plants vs. Zombies 2 میپردازیم . یکی از بهترین بازی های دفاع از قله یا  Tower Defence که برای موبایل های اندرویدی ساخته شده .واقعا خیلی شگفت انگیز است ، همان حس و حال که در روز های خسته کننده زندگی به آن احتیاج خواهید داشت . پس در ادامه با توتال گیم همراه باشید .

 

معرفی کامل این بازی :

بازی Plants vs. Zombies 2 یکی از بازی های است که شما به طرز زیبا و شگفت آوری باید از گیاهان سرسبز و زیبای خود در مقابل زامبی های شرور و خطرناک دفاع و محافظت کنید . بازی در اصل به سبک دفاع کردن است . شما در این بازی نقش کمک کننده به گیاهان را دارید مانند یک کشاورز ، زامبی ها خودشان به شما حمله میکنند نیاز به نگرانی در این مورد نیست . این بازی مراحل بسیاری مختلفی دارد و به 3 دسته : دزدان دریایی ، مصر باستان ، سرزمین های یخ زده تقسیم میشود . در هر صورت هر یک از این مراحل سختی ها و زیبایی های خودشان را دارند اما در هر صورت باید بدانید که این بازی های نیاز به تمرکز و استفاده از هوش شما دارد.

داستان :

داستان در مورد جنگ زامبی های شرور است ، این یک ایده قدرتمند از زامبی های است که قصد خراب کاری دارند وگرنه این بازی داستان محور نیست ، بیشتر بازی از حمله های مستقیم زامبی های خطرناک به سمت شما تشکیل میشود و شما در مکان های مختلف این را تجربه میکنید .

گرافیک بازی :

گرافیک بازی به صورت 2 بعدی حرفه ای و شفاف ساخته شده است . این بازی از لحاظ ساختار و نوع شخصیت های زامبی و ها دیگر موجودات شرور و گیاهان به خوبی عمل کرده است . شما با یک بار بازی کردن متوجه میشوید که شخصیت ها در این بازی چقدر دقیق و ماندگار ساخته شده اند که گیمر از آن لذت ببرد و بتواند یک بازی خوب را تجربه کند .

موسیقی :

موسیقی بازی نیز خوفناک و سرگرم کننده برای این بازی است و این چیزی است که در مورد بازی های آندروید نیاز به یک تیم بزرگ موسیقی سازی ندارد . اما صدا های شاد و جذاب از مهم ترین چیز های هستند که به بازیکن بازی حس و حال لازم را میدهد .

گیم پلی :

شما میتوانید به زامبی ها ضربه بزنید . همه چیز با لمس دست شما امکان پذیر است و این سیستم عامل محبوب و قدرتمند اندروید است . در هر صورت کنترل های بازی عالی عمل میکنند . بازی از لحاظ بصری و تجربه چندباره جذاب است . فقط اگر نسخه ی 3 بعدی از آن وجود داشت شاید این بازی بهتر از چیزی بود که الان می باشد .

 

  • تریلری از خود بازی Plants vs. Zombies 2 :

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .