بررسی بازی predator hunting grounds

"شکار کنید یا شکار شوید" این قانون بازی Predator: Hunting Grounds است.

این بازی که در ادامه قرار است با آن آشنا شوید جزء بهترین بازی های ساخته شده برای PS4 است.


Predator: Hunting Grounds یک تیرانداز نامتقارن همهجانبه است که در مناطق دور افتاده ای قرار دارد ، جایی که Predator چالش برانگیزترین طعمه را می زند. به عنوان یکی از اعضای نخبه Fireteam بازی کنید و عملیات شبه نظامی کامل را قبل از اینکه شکارچی شما را پیدا کند ، بازی کنید. یا ، به عنوان درنده ساز شکار کنید تا شایسته ترین طعمه را شکار کنید ، و از میان مجموعه وسیعی از فناوری بیگانه کشنده خود برای جمع آوری غنائم خود ، یکی یکی را انتخاب کنید.

 

شما در این بازی چه باید کنید؟

ماموریت ماموریت Predator مشخص است: شکار. رزمندگان را در جنگل مطالعه کنید و بهترین ها را برای درگیری انتخاب کنید. اهداف خود را اعزام کنید و غنائم جمع آوری کنید تا به عنوان نشان های هر شکار نمایش داده شود. اجازه ندهید طعمه شما فرار کند. شکست یک گزینه نیست.

شخصیت ها و شخصی سازی این بازی :

شخص اول:


Scout Predator سریع ، سبک و ماهر به سلاح های متنوع است. از مزایای آن می توان به سرعت ، استقامت و بازیابی ، میزان شارژ مجدد انرژی آن و همچنین قابلیت پرش و پرش به دورتر اشاره کرد. یک پیشاهنگی از نظر بهداشتی درمانی کمتری دارد ، بنابراین با سلاح های غوغا نزدیک هم ضرر دارد و نمی تواند به اندازه سایر کلاس ها وسایل لازم را حمل کند.

 شخص دوم :

 

بازیکن  شکارچی

یک جنگجوی خوب ومتعادل ، همه کاره و سازگار است که با قدرت ، سلامتی ، سرعت ، استقامت و بازیابی و قدرت کلی غوغا در سطح متوسط ​​قرار دارد.

شخص سوم:


بزرگترین درنده ها ، Berserkers با بالاترین سلامتی ، قوی ترین آسیب سلاح غوغا و ذخایر انرژی قابل توجه هستند. اما با وجود فله ای زیاد و قدرت زیاد ، کندتر حرکت و سرعت شارژ انرژی ، استقامت لاغر و گشت و گذار کمتر طول می کشد.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .