دانلود بازی فرار از زندان + نسخه اندروید

بازی فرار از زندان یه بازی خیلی زیبا و قشنگه که ماموریت های خیلی زیادی داره و این ماموریت ها هر کدوم خیلی جذابه که نسخه فارسی این بازی رو اگر بازی کنین فارسی صحبت میکنن و شما از کل داستان بازی میتونید خبر دار بشید. این بازی از گرافیک خوبی برخوردار هست و یه جورایی میشه گفت از فیلم فرار از زندان شبیه سازی و ساخته شده و شخصیت مایکل اسکافید رو داره در بازی. ماموریت هاشون خیلی زیاد و جالبه.

مکان های بازی فرار از زندان

هر ماموریتی در یه مکان خاص هست و محل های تکراری نداره. اول همه داخل یه اتوبوس هستین و بعد شما رو وارد زندان میکنن. شما به عنوان مامور مخفی وارد اون زندان میشید که چند نفر به اسم های مایکل .... و.... رو زیر نظر بگیرید و اونا رو تحت کنترل داشته باشید ببینید چیکار میکنن و به فرمانده خودتون از طریق تلفن زندان اطلاع بدید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی Shadow Fight 3 برای اندروید

ماموریت های بازی فرار از زندان

خلاصه ماموریت های مخفی این زندان خیلی زیاد و جالبه و بازی خوبی هست برای ماجراجویی و سرگرمی. از نکته های جالب این بازی اینه که در تمامی مراحل بازی شما به عنوان مجرم نیستین توی زندان به عنوان یه مامور مخفی برای بررسی هستین همونطور که گفتم.

این بازی مراحل زیادی رو داره در هر مرحله ای محل ماموریت فرق میکنه در این بازی شما باید دور از دید مامورای زندان به قسمت های مختلفی از زندان برید برای ماموریت و اگر مأمورا شما رو ببینن باختین و دوباره باید از اول ماموریت رو شروع کنین یا از همونجایی که سیو شده بازی و شما باید مراقب باشین که مامور ها شک نکنن توی این بازی به شما.

 

بازی فرار از زندان

 

گیم پلی بازی فرار از زندان

میشه انواع جاها قایم شد و به صورت حرفه ای مخفی شد زیر ماشین پشت جعبه داخل کمد ها زیر میز بالا پشت بوم زندان خلاصه در هر ماموریتی شما به مکان خاصی فرستاده میشین برای انجام ماموریت و حتی مامورای زندان هم نمیدونن که شما مامور مخفی هستین برای تعقیب چند نفر که قصد فرار از زندان رو دارن.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی ایرانی سفیر عشق

بازی فرار از زندان برای اندروید

بازی فرار از زندان برای اندروید نیز منتشر شده. این بازی با جویستیک کنترل میشه و همون حس و حال نسخه PC رو داره. پس از این بابت اصلا نگران نباشید. چهت دانلود این بازی برای سیستم عامل اندروید ، میتونید از فیلد زیر دانلود کنید:

دانلود بازی فرار از زندان برای اندروید:

دانلود از بازار: دانلود

دانلود از مایکت: دانلود

 

بازی فرار از زندان برای اندروید

 

نتیجه گیری و کلام آخر 

پس باید توی این بازی مراقب باشین. تو بازی میشه ورزش کرد با بقیه صحبت کرد و چون فارسی صحبت میکنه اگه نسخه فارسی فرار از زندان رو داشته باشین لذت بخشه و خیلی جذاب تر میشه. پس بهتره این بازی خوب و قشنگ رو از دست ندید و بازی کنید. در آخر باید گفت این بازی رو خیلی ها در بچگی بازی کردند و با آن خاطره دارند. اگر نظری درباره این بازی دارید میتونید توی قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بزارید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .