معرفی بازی QUAKE4

QUAKE:

جنگ ناامید کننده برای بقای زمین در برابر دشمن بیگانه بی امان ، تنها راه شکست آنها ، تبدیل شدن به یکی از آنها است. مسلح با سلاح و وسایل نقلیه پیشرفته و با کمک یک گروه نخبه دریایی ، شما نبرد را در قلب سیاره خانه Strogg می گذرانید و تنها امید پیروزی در زمین می شوید.

طرح بازی : 

وی گفت: "در اواسط قرن بیست و یکم ، یک مسابقه بیگانه وحشیانه به نام استروگ حمله گسترده ای به کره زمین انجام داد. در حالی که در ابتدا اعتقاد بر این تهاجم بود تلاشی برای خنثی کردن سیاره منابع طبیعی آن ، انسان ها به زودی کشف کردند که استروگ فقط پس از یک چیز اتفاق می افتد: بقایای انسانی کسانی که آنها می کشند. در طی یک روند وحشتناک ، اندام و گوشت افراد افتاده با فلز و ماشین آلات ذوب می شوند تا هیولاهایی را که استروگ بیگانه است ایجاد کنند.

استروگ سالها با نژاد بشر در زمین جنگید ، اما با کم شدن منابع ، زمین یک ضد حمله به خانه Strogg نصب کرد. اولین نیروی حمله از ناوگان پرتاب شد و با مقاومت گسترده ای روبرو شد - بیشتر کشتی های رها شده توسط سلاح دفاعی عظیم Strogg homeworld موسوم به "تفنگ بزرگ" منهدم شدند. با این حال ، یکی از بازمانده های دریایی از بین رفت و توانست اسلحه بزرگ را از بین ببرد و در نهایت رهبر Strogg ، Makron را شکست. با این حال ، جنگ به همین جا ختم نشد.

استروگ ثابت کرد که بسیار مقاوم است و با ادامه جنگ ، Strogg مجدداً گروه جدیدی را ایجاد کرد و Makron جدید و قدرتمندتری ساخت. شما متیو کین ، عضو تیم نخبگان Rhino Squad و بخشی از تهاجم گسترده بعدی هستید که در کل سیاره Stroggos می چرخد. مجهز به سلاح های فناوری پیشرفته و وسایل نقلیه سیار و همراهی با اسکادران برتر دریایی ، به زودی متوجه می شوید که این جنگ خیلی به پایان رسیده است. در حقیقت ، بدترین کابوس شما به زودی تحقق می یابد که متوجه می شوید استروگ را شکست دهید ، باید یکی از آنها شوید.
 

Quake IV در طول حمله دوم Stroggos رخ می دهد. پس از آنکه سیستم های دفاعی سیاره ای Strogg غیرفعال شده اند و ماکرون توسط یک بازمانده از نخستین حمله ، کشته شده است ، اکنون بشریت هجومی گسترده را بر روی همسایگی Strogg انجام می دهد.

هدف اصلی Quake IV که در طول بازی مشخص می شود ، تخریب Nexus است ، تسهیلاتی که توسط فرماندهان Human به اعتقاد وی برای برقراری ارتباط بین تمام واحدهای Strogg ضروری است و مزیت فوق العاده ای در برابر مهاجمان ایجاد می کند. خاتمه این کار نیروهای Strogg را به ناآرامی می کشاند ، احتمالاً حتی توانایی دائمی آنها در جنگ را نیز از بین می برد و سقوط نهایی ، نهایی و غیرقابل برگشت ناپذیری آنها را در نزدیکی معینی قرار می دهد.

قسمت های این بازی : 


قسمت  1: 
این بازیکن نقش متیو کین ، تازه وارد در نخبگان Rhino Squad را بازی می کند و تنها بازمانده از حمله Strogg در ایستگاه فضایی آرمسترانگ است. در حالی که بر روی سطح Stroggos مستقر شده است ، Dropship Rhino توسط موشک Strogg و زمین های سقوط شده در نزدیکی یک مرکز دفاع هوایی مورد اصابت قرار می گیرد. هنگامی که هم تیمی هایش برای بیرون کشیدن عجله می کنند ، کین از شوک تأثیر عبور می کند.

پس از بازیابی هوشیاری ، کین دستور می دهد که به هم تیمی های خود بپیوندد. همانطور که او با Sgt گروه بندی مجدد می کند. بیدول ، او وظیفه دارد به سایر تفنگداران دریایی در غیرفعال کردن یک آشیانه استروگ که مبارزانش انسان ها را از پیشرفت بازمی دارد ، کمک کند. هنگامی که خلیج های پرتاب جنگنده از بین رفت ، کین با رهبر میادین خود ، ستوان اسکات ووس ، دوباره گروهی می کند و به او کمک می کند تا یک توپ دفاع هوایی Strogg را تصاحب کند ، که در ابتدا برای از بین بردن درب انفجار قفل شده برای تفنگداران دریایی استفاده می شود و سپس به طور دائم توسط Rhino غیرفعال می شود. کارشناس تخریب تیم ملی ، Cpl. رودز کین سپس سایر تفنگداران دریایی را دنبال می کند و به پاکسازی منطقه فرود برای USS Hannibal ، مرکز فرماندهی موبایل (MCC) برای حمله کمک می کند. پس از فرود هانیبال ، کین وارد کشتی رانی عظیم می شود.

قسمت 2:
در هانیبال ، کین به همبازیان خود در اتاق کنفرانس راینو می پیوندد. در آنجا ، او و تیمش هدف جدیدی را دریافت می كنند: Rhino Squad قرار است در یك مأموریتی به نام Operation: Advantage با هدف شلیك بمب EMP در یك نصب مهم به نام Tetranode شركت كند كه این مهم برای برقراری ارتباط بین سربازان Strogg است.

کین چرخ دنده می شود و به کامیون می پیوندد و به کاروان کامیون خود که در حال حرکت به سمت Tetranode است ، آورده شده است. او نقش یک تیرانداز را روی یکی از کامیون ها می گیرد و دشمنان را در راه از بین می برد و از Cpl محافظت می کند. رودس در حالی که مشغول خنثی کردن میدان مینا استروگ است. هنگامی که کاروان به ایستگاه دفاع محیطی می رسد ، او به گرفتن سلاح های خود کمک می کند تا کاروان بتواند از آن عبور کند. اکنون ، کین برای خاموش کردن یک شبکه دفاعی که باعث جلوگیری از پیشرفت کاروان می شود ، باید وارد ایستگاه شود. پس از انجام این کار ، کین متوجه می شود که کاروانش قبلاً به Tetranode عزیمت کرده و از طریق هوورتانک که برای او مانده بود به آنها می پیوندد.

به محض اینکه کین دوباره به کاروان خود بازگشت ، به تکنسین Pvt Rhino کمک می کند. اشتراوس برای غیرفعال کردن چندین اقدامات امنیتی به گونه ای که کامیون با EMP بتواند وارد تأسیسات شود و مستقیماً در زیر خود Tetranode قرار گیرد. اندکی قبل از شلیک ، با این حال ، یک هاروستر ناگهان حمله کرد و Sgt را کشت. Bidwell و از بین بردن EMP. از آنجا که دستورات Rhino برای از بین بردن Tetranode به هر قیمتی است ، اکنون کین مجبور است سیستم خنک کننده Tetranode را غیرفعال کند تا باعث خراب شدن تاسیسات شود. هنگام رسیدن به سیستم کنترل پمپ های خنک کننده ، او توسط یک ماکرون جدید اسیر می شود و از آنجا عبور می کند.

قسمت 3 :
هنگامی که دوباره بیدار شد ، کین خود را در یک مرکز Stroggification پیدا می کند که با خشونت به Strogg تبدیل می شود. خوشبختانه ، این مرکز ، اندکی قبل از Neurocyte ، توسط Rhino Squad حمله کرده است ، این چیپ که سرکوب اراده آزاد همه واحدهای Strogg است ، قابل فعال سازی است. کین سپس توسط همرزمانش آزاد می شود ، حتی اگر خیلی زود دوباره از آنها جدا شود. کین بعد از مدت کوتاهی با سپهبد ووس پیوست ، مجبور است رهبر تیم ملی خود را که توسط یک تاکتیک ربوده شده بود رصد کند و راه خود را برای خروج از مرکز مبارزه کند. او سپس واکر را می گیرد و از چندین نصب Strogg مربوط به Stroyent عبور می کند و در آنجا دو مؤلفه اصلی ایجاد Stroyent را خراب می کند. در پایان یک مرکز پردازش زباله ، کین باید قبل از رسیدن به یک Dropship ، با بقایای Stroggified Voss بجنگد تا او را دوباره به Hannibal برگرداند.

قسمت 4:
در پشت MCC ، کین معاینه کامل بدن را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که وی تحت کنترل استروگ نیست. پس از گرفتن انگشت شست ، کین درمورد Operation: Last Hope ، حمله مستقیمی به Nexus و سیستمهای اصلی آن ارائه شده است. کین از طریق Drop Pod که مستقیماً او را وارد برج ذخیره سازی داده می کند ، هانیبال را ترک می کند. در اینجا ، کین مجبور است یک آشیانه برای آرماتورها باز کند ، منبع برق را مجدداً فعال کند و اتصال برج را به Nexus مجدداً فعال کند. پس از اتمام این کار ، کین با همکار خود با نام Marine Alejandro Cortez ، تیزهوشی Rhino Squad ، در ایستگاه Strogg Tram آماده می کند و در آنجا یک تراموا را آماده می کند که دو دریایی را به برج بعدی می برد ، جایی که کین سیستم های پردازش داده را دوباره فعال می کند. در برج سوم ، کین باید با موجودی عظیم استروگ ، شبکه نگهبان (که قبلاً باعث ایجاد ویرانی در بین تفنگداران دریایی در دو برج دیگر شده بود) بجنگد ، قبل از آنکه دوباره به آخرین اتصال باقی مانده با Nexus بازگردد.

قسمت 5:
در حال حاضر ، کین از Teleporter Strogg استفاده می کند که مستقیماً او را به Nexus Core منتقل می کند ، نصبی که در اطراف مهمترین دستگاه Strogg ساخته شده است. کین راه خود را در اعماق امکانات می بیند ، که از نزدیک توسط ماکرون مشاهده می شود. سرانجام ، او به اتاقی می رسد که Nexus را در خود جای داده است و سرانجام قبل از از بین بردن Nexus ، یک مغز بزرگ ارگانیک ، ماکرون را شکست می دهد ، و نیروهای Strogg را به حالت ناآرامی می فرستد.

 

تصاویری از بازی:

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .