اشنایی با بازی Rainbow Six 

 Rainbow Six از بازی‌ پرطرفدار یوبیسافت  مجموعه‌و Tom Clancy به شمار می‌رفت.

در حالی که بسیاری از مجوعه ها که سعی در تولید محتوای سرگرم کننده دارند اما برخلاف انها تیم Ubisoft Montreal تلاش کرده که جنبه های تاکتیکی و استراتژیکی را هدف قرار دهد و دست به تولید شوتر تاکتیکی بزند .

این بازی بدون داستان است و نسبت به انچه ارائه میدهد گران تر است، تاکید روی بخش چند نفره که مبتنی بر کار تیمی است در این بازی به خود نمایی میکند.

 در کنفرانس E3 سال 2014 بود که یوبیسافت به عنوان سورپرایز   Rainbow Six: siege را معرفی کرد همان شوتری تاکتیکی که از این سری انتظار میرفت .

11 نقشه منحصر به فرد در بازی قرار داده شده در بازی قرار داده شده که هر کدام، همان طور که گفته شد بسیار پر جزئیات و در راستانی هدف اصلی بازی یعنی کار تیمی طراحی شده اند. هر یک از این ها فضا سازی مخصوص به خود را دارند و از نظر بصری تا حد ممکن با یکدیگر متفاوت اند و کمتر پیش می آید که از آن ها خسته شوید.

 مسوئولیت شما در Siege کم هست شما خیلی شانس کمی دارید که با انجام دادن کار خاصی پیروز شوید رمز پیروزی در این بازی ایستادگی شما و تیم تان هست در اکثر اوقات برنده بازی کسی است که اعضای تیمش دیر تر کشته شوند .

در توضیح بازی :

شما رد سیج با یک تیم پنج نفره به استقبال حریف تان میروید تیمی برنده است که سه راند برنده شود شما در هر راند بک تیم مدافع و تیم دیگر مهاجم است و قبل از هر راند جایتان عوض میشودسیج، رویارویی دو تیم 5 نفره، یکی مدافع و دیگری مهاجم است سپس تیم مدافع با جای گذاری تله ها مخفی کردن در و پنجره ها از اهدافش بمب ها و گروگان ها دفاع میکند.

و تیم مهاجم موظف به پیدا کردن انها میشود.

این باز یک رقابت انلاین چند نفره است و مسلم هم تیمی های شما علاقه ای به همبازی شدن با یک نوب را ندارند .

شما دراین بازی برای اشنایی با بازی وارد مراحل کوتاه شبیه سازی شده در ۱۰ راند میشوید که شما را برای بازی انلاین آماده میکند  .

موفق باشید...

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Rainbow Six Siege

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .