معرفی بازی Real Boxing 2 برای اندروید

با سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان وب سایت Totalgame.ir در این مقاله به معرفی ، نقد و بررسی بازی Real Boxing 2 میپردازیم . یکی از مورد انتظارترین بازی های اندروید که با حجم کم و کیفیت خیره کنند برای سیستم عامل آندروید طراحی و توسعه داده شده است . این بازی با گرافیک خیره کننده 3 بعدی و کیفیت HD به خاطر محبوبیت بیشتر بازی بوکس طراحی شده است و از جمله بهترین بازی های بوکس به شمار می رود . شما در این بازی حریفانی را برای خود انتخاب میکنید که باید با هر یک از آنها مبارزه کنید و با مشت های کوبنده خود آنها را یکی پس از دیگری ناک اوت کنید . جلوه های تصویری در بازی به خوبی رعایت شده است . مشت زدن به صورت حریف ، ضربه زدن ها ، همگی در این بازی عالی هستند .

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

توجه : این بازی به اینترنت نیاز دارد.

 

در این بازی که یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 است، شما قابلیت های زیادی ار جمله عوض کردن چهره بوکسور ها خود را دارید : عوض کردن ریش و سبیل ، بزرگ و کوچک کردن بدن ، تغییر حالت مو و .....

شما میتوانید چندیدین شخصیت ورزشی را در این بازی انتخاب کنید و با آنها به بازی کردن بپردازید . هر شخصیت در ورود به رینگ برای خود یک تم و سبک ورود دارد که از خود نمایشی برای رقیب و تماشاگران نشان میدهد.

 

ویژگی ها بازی :

مبازه به صورت چند نفره با دیگر کاربران سراسر جهان از طریق اینترنت

امکان انتخاب سبک بوکس برای شما

قابلیت ارتقا دادن لباس ها و دستکش

انتخاب آیتم های متفاوت از بین بسیاری آیتم

طراحی قدرتمند و گیرا با موتور بازی سازی Unreal Engine 4

 

 

داستان :

بیشترین الگوی داستانی این بازی بر اساس شخصیت راکی بالبوآ در فیلم راکی برگرفته شده است . البته که از بسیاری بازی های بوکس دیگر نیز الگو برداری شده . بیشتر بازی در محوطه های رینگ و قسمت های تمرین و آموزش بوکسور ها میگذارد .

 

گرافیک :

این بازی با حجم کمتر از 500 مگابایت خود با گرافیک 3 بعدی عرضه شده است . که واقعا با این حجم کم بیشتر نیاز های شما از یک بوکس حرفه ای و سبُک را برآورده خواهد ساخت.بازی بیشتر از لحاظ نورپردازی چندان خوب عمل نکرده است و در برخی از صحنه ها همه چیز تاریک به نظر میرسد و شخصیت ها بازی به خوبی دیده نمیشوند . اما شخصیت ها از لحاظ حرکت و توانایی های تحرکی به نسبت خوب هستند. اما هنوز باید بر روی آنها کار شود تا بتوانند از شبیه سازی دقیق تری بهره ببرند . وقتی که بوکسور ها شروع به مشت زدن میکنند.حالت ضرب خوردن به صورت و بدن قابل مشاهده است . که این بازی آن را تبدیل به یک استثنا کرده است . از هر لحاظ این بازی به خودی خود یک بازی خیلی خوب است . نمیتوان آن را یک شاهکار استثنایی دید چون بیشتر بازی های ورزشی شبیه سازی خوبی دارند .

 

گیم پلی :

بازی از لحاظ ضربات مشت زدن ورزشکارن ، و سبک ورزشی بودن عالی به نظر میرسد . اما شما را خسته خواهد کرد . بعد از مدتی این بازی دیگر جوابگو نخواهد بود ، و نیاز به شخصیت های بیشتر و افزایش قابلیت شخصیت ها می باشد . و این طور که مشخص است باید بعد از مدتی دیگر بازی کردن را کنار بگذارید .

 

موسیقی :

هیجانی که در این بازی از موسیقی آن به گوش شما میرسد ، هیجان خوب و قابل انعطافی است که باید به آن توجه داشت .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .