معرفی بازی ترسناک Resident Evil 3

اگر به دنبال بازی ترسناک ، جنگی و هیجان انگیز هستید پیشنهاد می کنم ادامۀ این پست رو مطالعه کنید.

fIf Animal Crossing: New Horizons بازی ایده آل برای بازی در قرنطینه در طول همه گیری است ، بازسازی جدید Resident Evil 3 احتمالاً بدترین است. این بازی است که با فیلم های اکشن یک خبرنگار آغاز می شود و می گوید: "این بیماری همه گیر سریعتر از هر بیماری در تاریخ مدرن گسترش یافته است ،" ساختمان های سوخته و هرج و مرج را در خیابان ها حتی قبل از نمایش زامبی ها به تصویر می کشد. این چیزی نیست که من آن را فراری آرامش بخش توصیف می کنم.

اگر به بینندگان بی شماری که کمک کرده اید مواردی مانند Contagion را در توصیه های Netflix من قرار دهید ، وجود دارد ، اما Resident Evil 3 ممکن است فقط بلیط آن باشد. این یکی دیگر از انتشارات برجسته Resident Evil از Capcom است که نقش خود را برای ادامه احیای حق رای دادن انجام می دهد. متأسفانه ، Resident Evil 3 نمی تواند کاملاً مطابق با سلف خود عمل کند. بازسازی Resident Evil 2 در سال گذشته فوق العاده خوب بود ، ترکیب قدیمی و جدید برای ایجاد چیزی است که من در حال حاضر راحت با نام محبوب Resident Evil نامیده ایم. Resident Evil 3 همان طرح را دنبال می کند ، اما در پایان این کار مدیریت می شود که هم احساس آشنایی بیش از اندازه داشته و هم به اندازه کافی آشنا نباشیم.

Resident Evil 3 شاهد بازگشت شخصیت اصلی Resident Evil ، جیل ولنتاین در داستانی است که همزمان با بازی Resident Evil 2. پخش می شود. نسخه PlayStation با نام Resident Evil 3: Nemesis ، مرجع موجودی نمادین و غیرقابل توقف است که جیل را دنبال می کند. در طول بازی ، هنگامی که او سعی در فرار از راکون سیتی داشت. این هنوز هم ویژگی مشخص طرح جدیدترین نسخه است.

من واقعاً دوست دارم کاری که کپکام با شخصیت جیل در این بازسازی انجام داد. طراحی بصری او ، باید بگوییم ، به میزان قابل توجهی کمتر از 90 پوند ، و شخصیت تحریک پذیر و تحریک آمیز او با توجه به وضعیت او و شرایط خاص خود ، احساس کاتاری دارد. اسکریپت بازسازی Resident Evil 3 مانند نسخه قبلی خود ، متکی به ماهیت متلاشی کننده مواد منبع خود است و به نظر می رسد بسیار باهوش تر و با اطمینان تر به نظر می رسد. این نمایش کامل در سکانس افتتاحیه یک شبه پدیدار است ، که با حمله Nemesis به جیل در ساختمان آپارتمانش در حال سقوط آغاز می شود و با شعله های دیدنی خاتمه می یابد.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .