راهنمای بازی ساکورا اسکول (sakura school) برای اندروید

راهنما و نکات بازی ساکورا اسکول Sakura school برای مبتدیان 

 

 

امروز قرار است درمورد یک بازی متفاوت صحبت کنیم. و آن ساکورا اسکول (sakura school)، یک بازی شبیه سازی آفلاین ژاپنی ساخته شرکت garusoft  است. همچنین این بازی یکی از بهترین بازی های شبیه سازی مدارس است که در سیستم های اندروید موبایل با آن روبرو شده ایم. بنابراین امروز ما برای مبتدیان در این بازی، به برخی از نکات و ترفند های اساسی خواهیم پرداخت تا در هنگام انجام این بازی با شما کمک کنیم.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی فرار از زندان

بخش هایی که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت : 

 • شروع بازی
 • قدم گذاشتن به مدرسه ساکورا 
 • شخصیت خود را طراحی کنید
 • نکاتی درباره شبیه ساز مدرسه ساکورا

 

شروع بازی ساکورا اسکول

این بازی با داشتن پنج شخصیت، اعم از زن و مرد، برای همه مناسب است. این بازی موبایل در یک شهر کوچک است که داستان ساکورا در آن انجام می شود. دنیای این بازی بدلیل ترکیب بندی مناسب مکان و وسایل، بسیار شگفت انگیز است.

 

 

و بهترین قسمت، توانایی کنترل و تغییر چهار بازیکن در صحنه است. هر اقدامی که شما دربازی انجام دهید، به روند بازی تأثیر می گذارد و شما را به موقعیت و جایگاه های مختلفی سوق می دهد.

پنج شخصیت قابل استفاده :

 • Rina Tamaki (دختر)
 • Taiga Yuki (پسر)
 • Yuta Aida (پسر بچه)
 • Mio Aida (دختر بچه)

حال  بیایید پا به دنیای ساکورا بگذاریم. شما به عنوان یک دختر نوجوان در جلوی در خانه تان بازی را شروع می کنید (مگر اینکه شخصیت دیگری را انتخاب کنید). از آنجا می توانید به مدرسه بروید یا به دیدن اطراف بروید، زیرا در بازی چیز های زیادی برای دیدن وجود دارد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: آیتم رایگان سی اس گو

 

قدم گذاشتن به مدرسه ساکورا 

 

1- رهبر Yakuza را شکست بدهید

به دفتر یاکوزا بروید (قبل از ورود دو مرد در ورودی ساختمان وجود دارد، آنها را بکشید!). همه آنها را بکشید و به طرف در بالای پله ها بروید و بقیه افراد را بکشید. سپس به سمت در سمت چپ بروید و رهبر یاکوزا را بکشید. شما در ساختمان 4 اسلحه، 1 شمشیر و 700‪0 ین خواهید یافت. همچنین یادتان باشد که اگر افراد ساختمان را نکشید، یا حتی اگر بمیرید، آنها به دنبال کردنتان و حمله ادامه خواهند داد

 

 

2- انجام کامل ماموریت ها در زمان های تعیین شده

کلاس چینی (8:40_9:30)

به کلاس 1-1 مدرسه بروید (2-1 برای مردان) و روی صندلی خود بشینید و منتظر بمانید تا زمانی که معلم تا آخر کلاس تدریس کند.

کلاس انگلیسی (9:40_10:30)

در همان کلاس بمانید و صبر کنید تا معلم بیاید و درس را شروع کند.

دو میدانی (10:40_11:30)

به پشت مدرسه بروید و مسیر را پیدا کنید (یا روی menu بزنید و سپس school yard کلیک کنید). لباس دو بپوشید و در پیست شروع به دویدن کنید.

باله(11:40_12:30)

به سالن بازی بروید (یا از طریق  menu < gym وارد شوید) و لباس قو بپوشید. سپس از حلقه بزرگ صورتی عبور کنید و شروع به چرخیدن کنید.

(Monkfish (13:10_14:00

به طبقه دوم، سمت چپ بروید و وارد آخرین کلاس شوید و جایی برای نشستن پیدا کنید.

کلاس رایانه (14:10_15:00)

به کلاس کامپیوتر در سمت چپ طبقه دوم مدرسه بروید. جایی و بنشینید و با کامپیوتر کار کنید.

 

نکته: البته این لیست کامل ماموریت های مدرسه نیست.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: گیفت کارت رایگان استیم

 

3- پول کسب کنید

شما می توانید با دوست شدن با پیرمرد مدرسه، مردم، فردشنده ها، sakura crop, از آنها پول بسیاری بگیرید. همچنین می توانید ماشین رانندگان را بدزدید و سپس با آنها دوست شوید (اگر آنها فرار کردند به دنبالشان بروید و جملات مثبت بگویید تا شما را به پلیس گزارش نکنند!). برای پول گرفتن از آنها روی  جمله give me some money کلیک کنید. اما حواستان باشد وضعیت رابطه خود را با آنها در بالا نگه دارید، در غیر این صورت آنها به شما پول نمی دهند!

 

4- فرار از پلیس بدون آسیب دیدن

اگر پلیس دنبال شماست، آنها را به گوشه ای هدایت کنید، طوری که یکیشان مقابل دیگری قرار گیرد یا پشت یکی از افسران بایستید. آنگاه یکی از آنها اشتباهی به دیگری شلیک می کند و  او به آن حمله می کند و شما دیگر هدف آنها نیستید و از مرگ نجات می یابید!

 

5- برای خود معشوق بیابید. 

 

​​​​

 

در اول بازی هیچ پولی برای خرید معجون عشق ندارید، نگران نباشید! یک فرد را انتخاب کرده و به آن چندین بار جملات خوب بگویید تا اینکه آن فرد عاشقتان شود!

 

6- کسب درآمد

لازم نیست واقعا کاری انجام دهید. در جاهای مختلف شهر پول گذاشته شده است، می توانید آنها را بردارید. همچنین مقداری پول در خانه های دختر و پسر نوجوان و پسر و دختر بچه وجود دارد که می توانید آنها را بردارید.

 

7- دوست یابی

نگران نباشید، با دوستانتان صحبت کنید تا امتیازتان بالا برود،به همین سادگی!

 

8- تمیز بمانید

برای جلوگیری از کاهش محبوبیت حتما به خانه بروید و حمام کنید و از توالت استفاده کنید.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Mafia II

 

شخصیت خود را طراحی کنید

یکی از نکات شگفت انگیز در این بازی ، توانایی ساخت دلخواه شخصیت های شماست. با انتخاب برخی از لباس ها قدرت های عجیبی بدست می آورید. مانند لباس آلیس در سرزمین عجایب که به شما این امکان را می دهد بسیار کوچک یا بزرگ شوید. شما همچنین می‌توانید رنگ لباس، چشم و حتی موی خود را تغییر دهید. 

برخی از لباس ها شما را آسیب پذیر می کنند و برخی دیگر شما را به یک کودک نوپا یا خردسال تبدیل می کنند! بله، درست شنیدید، شما می توانید در بازی کودک شوید!

 

 

بخش دیگر جالب این بازی این است که مرگ وجود ندارد! اگر کسی را بکشید، در واقع غش کرده است و نمرده است. خودتان هم اگر بمیرید دوباره سرحال و شاداب زنده می شوید!

همچنین برای این بازی، هیچ پایانی وجود ندارد.

 

در این بازی شگفت انگیز، شما داستان را تعیین می کنید.شما  تصمیم می گیرید محبوبیتتان چقدر باشد و یا چه مقدار منفور باشید بطوری که مردم با دیدنتان وحشت کنند!

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: ماشین بازی کم حجم اندروید

 

نکاتی درباره شبیه ساز مدرسه ساکورا

 • یکی از دلایل محبوبیت این بازی، گزینه های بی حد و حصر آن است، حتی تا ویرایش آب و هوا و تغییر گفته های شخصیت ها! به همین علت ما تنها بخش کوچکی از این بازی را به شما گفتیم تا خودتان به دنبال بخش های جذاب دیگر بازی بروید و آنها را بیابید!
 • بازی را هر طور که می خواهید پیش ببرید و هر تجربه ای کسب کنید ( از محبوب ترین فرد تا منفورترین!)
 • میتوانید با دیگران مهربان باشبد یا آنها را کتک بزنید! هرجور که صلاح می دانید!
 • اگر کسی را عاشق خودتان کردید، آن فرد عاشقتان می ماند، مگر اینکه آنرا از خودتان متنفر کنید!

گزینه های این بازی تقریبا بی پایان هستند، بنابراین هرجور که دوست دارید بازی کنید و از آنجا که این بازی خون را نشان نمی دهد، این بازی برای مخاطبان جوان و نوجوان مناسب است. مسیر خود را انتخاب کنید و برای ماموریت انتخابی خود پیش بروید، چه کسی می داند! شاید شما بیشتر از ما به این بازی وابسته شدید ‌!

 

دانلود این بازی از فروشگاه پلی:

دانلود بازی sakura school از فروشگاه

 

موفق باشید :) 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : راهنما و آموزش

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .