ماشین بازی کم حجم اندروید شتاب 2

بازی ماشینی اندروید در همه جای دنیا طرفداران بیشماری دارند. مخصوصا زمانی که این بازی ها ایرانی باشند. در ایران بازی های زیادی تحت عنوان بازی ماشینی اندروید منتشر شده. اما همه آنها موفق نبوده اند. در این مقاله میخواهیم به شما عزیزان بازی ماشینی برای اندروید معرفی کنیم که گرافیکی بسیار بالا داشته و 100% ایرانی است ! پس با ما همراه باشید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی ماشینی کم حجم اندروید

 

بازی ماشین بازی کم حجم شتاب 2

 

معرفی بازی شتاب 2

در معرفی بازی امروز قصد دارک یک بازی ماشینی عالی و پر طرفدار و مشهور را به شما معرفی کنم که خیلی خیلی زیبا و ساخت ایران عزیز است.

بپردازیم به اسم این بازی
اسم این بازی است « شتاب2 »
شاید شما با این اسم آشنا باشید، من پیشنهاد میکنم همین الان برید این بازی را نصب کنید و از این بازی لذت ببرید.

 

قابلیت های بازی شتاب 2 اندروید :

ماشین های ایرانی!

و تمام ! بپردازیم به بازی این بازی ویژگی های فراوانی دارد از جمله ماشین های ایرانی مثل پراید،پیکان،پجو،206 و خیلی ماشین های دیگر ایرانی.


قابلیت دو نفره بازی کردن!

خب بپردازیم به ویژگی های دیگر این بازی
این بازی ماشینی قابلیت دو نفره بازی کردن هم داره یعنی افراد میتوانند به نقطه اتصال یکدیگر وصل شوند و با یکدیگر ماشین سواری کنند.
 

قابلیت تک نفره بازی کردن!

این قابلیت همه ی بازی های ماشینی دارند و این قابلیت خیلی خوب است چون تک نفره بازی کردن باعث پیشرفت آن فرد در اون بازی میشه.
 

قابلیت ارتقاء ماشین ها!

این قابلیت برای همه ی ماشین ها است و میتوانید هر ماشینی که در بازی در اختیار خود دارید را ارتقاء دهید مثل سرعت ماشین،چرخ های ماشین و خیلی چیزهای دیگر.

 

بازی اتوموبیل رانی در شهر شتاب 2

 

نتیجه گیری از این بازی ماشینی اندروید

در دنیای بازی های اندروید بازی های ماشینی بسیاری پیدا میشود. اگر به دنبال بازی ماشینی کم مگابایت اندروید هستید، بازی شتاب 2 یکی از بهترین انتخاب ها است. همچنین اگر به دنبال یک بازی ماشینی کم حجم اندروید هستید این مقاله را بخوانید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : بررسی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .