رفع مشکلات و بروز رسانی ios13

آخرین نسخه iOS ، بتا 13 iOS


آخرین نسخه آیفون 13 ،  iOS 13.6 است. در این نسخه  ویژگی صوتی جدیدی را به اپل نیوز ( در ایالات متحده) اضافه شده است . همچنین یک دسته از علائم جدید در Health برای ردیابی شدت علائم بیماری و مختلف پزشکی وجود دارد. این بروزرسانی همچنین شامل پشتیبانی CarKeys از 5 سری جدید BMW است.

iOS 13.5.1 اصلاحاتی را در برابر آسیب پذیری امنیتی وارد کرده است که باعث فرار از زندان شد. با این حال ، به نظر می رسد در iOS 13.5.1 مشکلاتی وجود دارد.

پیش از آن iOS 13.5 در تاریخ 21 ماه مه منتشر شد - یک بروزرسانی مهم که به پشتیبانی از برنامه های ردیابی COVID-19 و راه آسان تر برای باز کردن قفل آیفون در صورت پوشیدن ماسک اضافه شده است. اطلاعات بیشتر در مورد iOS 13.5 را در اینجا بخوانید. همچنین شامل تغییراتی در Face ID و FaceTime بود.

قبل از انتشار آن  ، اپل در تاریخ 7 آوریل iOS 13.4.1 را دریافت کردیم. این شامل برخی از رفع اشکالات کوچک ، چنین مشکلی در تنظیم تماس های FaceTime با افرادی است که نسخه های قدیمی تر iOS را اجرا می کنند.

iOS 13.4 در 24 مارس منتشر شد. این برچسب های جدید Memoji و پوشه iCloud Drive را به اشتراک گذاری از پرونده ها ، به علاوه طیف گسترده ای از ترفندهای کوچک به نامه ، برنامه فروشگاه برنامه و موارد دیگر اضافه کرد.

iOS 13.3.1 ، در تاریخ 28 ژانویه ، یکی دیگر از رفع اشکالات بود. به طور بالقوه آزاردهنده ترین این مسئله موضوعی بود که باعث تحریف کیفیت تماس در CarPlay شد ، اما هیچکدام به ویژه از مشخصات بالایی برخوردار نبودند.

سیستم عامل iOS 13.3 که در تاریخ 10 دسامبر سال 2019 کاشته شد ، کنترل والدین را در Screen Time بهبود بخشید و برخی تغییرات کوچک را در Apple News و سهام ایجاد کرد.

iOS 13.2.3 در تاریخ 18 نوامبر منتشر شد. این رفع اشکالات مختلف ، از جمله برخی از موارد مربوط به بارگیری در زمینه جستجو و بارگیری در پس زمینه.

iOS 13.2.2 ، منتشر شده در 7 نوامبر ، با مشکلی مواجه می شود که برنامه های پس زمینه در پس زمینه دوباره شروع می شوند.

به نظر می رسد بروزرسانی قبلی iOS 13.2 در مورد کشتن برنامه های پس زمینه بسیار پرخاشگر بود. کاربران دریافتند که اگر به برنامه دیگری تغییر یافته و بعداً به نسخه اصلی برگردند ، اولین برنامه به جای اینکه از جایی که در آنجا مانده است ادامه می یابد.

به روزرسانی iOS 13.2.2 iOS با توجه به یادداشت های اپل ، به این اشکال چند وظیفه ای پرداخته و گفته است: "مسئله ای را برطرف می کند که می تواند باعث شود برنامه ها هنگام اجرا در پس زمینه به طور غیر منتظره ای کنار بگذارند".

با این حال ، به نظر می رسد که iOS 13.2.2 سهم خود را از مسائل خریداری کرده است. گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه از زمان نصب iOS 13.2.2 ، آیفون ها از کاهش عمر باتری رنج می برند.

مسئله دیگری بوجود آمده است ، این بار فیسبوک مقصر است. ظاهراً اشکال فیس بوک باعث شده دوربین آیفون هنگام استفاده از این برنامه ، صفحه را ضبط کند.

به نظر می رسد که این اشکال فیس بوک با iOS 13.2.2 مرتبط است ، همانطور که در تلفن های دارای نسخه آن ذکر شده است (اگرچه iOS 13.2.2 را اجرا می کنیم و آن را مشاهده نکرده ایم). فیس بوک تأیید کرده است که در حال بررسی این اشکال است.

از جمله دیگر اصلاحات و رفع اشکالات در iOS 13.2 ، 70 ایموجی جدید / به روز شده ، HomeKit Secure Video (که به شما امکان می دهد ویدیوی رمزگذاری شده را از دوربین های امنیتی خود ذخیره کنید) ، پشتیبانی از AirPods Pro ، به روزرسانی تنظیمات حریم خصوصی سیری و البته دسته ای از رفع اشکال و در آخر اینکه ، به روزرسانی HomePod را که همه منتظر آن بودیم ، به ارمغان می آورد. تشخیص صدا را به بلندگوی هوشمند اپل وارد کنید. (در اینجا نحوه به روزرسانی نرم افزار در HomePod خود آورده شده است).

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : IOS

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .