بازی ایرانی یگان ویژه

بازی پلیسی یگان ویژه

بازی یگان ویژه یه بازی ایرانی و کاملا فارسی هست که به صورت آنلاین باید این بازی رو اجرا کرد .

یعنی شما باید به اینترنت متصل باشید تا بازی اجرا بشه. در این بازی شما وارد یک نبرد بسیار زیبا و جانانه با دشمن میشید یه مبارزه اکشن و هیجان انگیز بین نیروهای پلیس و تروریست ها.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی های ماشینی کم حجم اندروید

 

نقش شما در بازی یگان ویژه

در بازی یگان ویژه شما فرمانده یک تیم ضد تروریستی پلیس هستین که باید تیم خودتون رو هدایت کنید برای مبارزه با تروریست ها. بازی کاملا ایرانی هست و مامورای پلیس ایرانی رو داره مثل نیروهای ویژه ضد تروریستی پلیس ایران.

شما در این بازی باید یه تیم بسازید و زبده ترین نیروهای تکاور پلیس رو توی تیم خودتون قرار بدین تا تیمتون قوی بشه. در این بازی شما باید افراد تیم خودتون رو مجهز به انواع تجهیزات کنید و بهشون مهارت های جنگی رو یاد بدید و همراه با خودتون به جنگ با تروریست ها برید.شما باید تمام پایگاه های تروریست ها رو توی کشور شناسایی کنید و تک تکشون رو نابود کنید و اعضای باند تروریستی رو منهدم کنید.

 

تکنیک های بازی یگان ویژه بازی پلیسی ایرانی

 

در این بازی به غیر از این که به حمله کردن باید دقت کرد باید حواستون هم به پایگاه نظامی خودتون باشه چون هر لحظه ممکنه تروریست ها حمله کنن و شبیه خون بزنن و پایگاهتون رو نابود کنن.شما باید پایگاه خود را با نیروهای خود تکمیل کنین تا تروریست ها توان مقابله و ورود به منطقه نظامی شما رو نداشته باشن و باید بهشون نشون داد که حمله به پایگاه نیروهای یگان ویژه عواقب سختی داره.

این یک بازی ایرانی هست و تفنگی و رایگان که کاملا نو و جدید هست و انواع اسلحه های مدرن و جدید رو داره و گرافیک خیره کننده 3 بعدی داره که خیلی قشنگه.

در این بازی یگان ویژه شما باید به عنوان یک فرمانده یگان ویژه وارد نبرد با تروریست ها بشید و اونا رو بکشید و در بازی تمامی تاکتیک های پلیسی و نظامی آزاده و شما باید توی این بازی به صورت آنلاین با استفاده از اینترنت پایگاه تروریست ها رو پیدا کنید و به اونا حمله کنین و اونا رو نابود کنین.

 

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: بازی استراتژیک تایتان ها

 

استراتژی بازی یگان ویژه

در بازی سلاح و تجهیزات خودتون رو تهیه کنید و به تیمتون دستور حمله و یا آماده باش بدید و در ماموریت ها بمب ها رو باید خنثی کنین یا اموال سرقت شده رو به صاحباشون برگردونین و.... در بازی انواع اسلحه های سبک و سنگین هم هست مثل کلت و MP5 و کلاشینکف و..... و سپر و گاز اشک آورد و مسلسل ها و تیربار های مختلفی وجود داره و جیلغه و انواع نارنجک ها که میتونید در نبرد با دشمن ازش استفاده کنین.

 

تاتتیک های بازی یگان ویژه پلیسی ایرانی

 

دانلود بازی یگان ویژه ایران :

دانلود بازی یگان ویژه از بازار:  اینجا کلیک کنید

دانلود بازی یگان ویژه از مایکت: اینجا کلیک کنید

 

دیدگاه شما درباره بازی یگان ویژه چیست؟

اگر از بازی یگان ویژه خوشتون اومده، میتونید توی بخش دیدگاه ها نظرتون رو به اشتراک بزارید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .