معرفی شخصیت steve fox در تیکن

 

زندگینامه :

پس از استعفای میشیما زایباتسو از پسرش و شاهد قدرت دست اول شیطان در دومین تورنمنت مشت آهنین آهنین ، مدیرعامل Heihachi Mishima تحقیقات خود را در مورد قدرت وحشتناک Devil Gene آغاز کرد. آنچه مشخص شد این بود که ژن شیطان فقط در افراد نادر ظاهر طبیعی می شد و می توانست با فعال کردن فوری سلول های بدن بدن ، قدرت فوق العاده ای را در اختیار قدرت قرار دهد. با تلاش برای تکثیر این قدرت فوق بشری ، میشیما زایباسو با هدف تکرار اثرات ژن بر انسان های معمولی ، یک برنامه اصلاح ژنتیکی را آغاز کرد.

با این وجود ، این درمان ها بسیار خواستار بوده و منجر به کشته شدن افراد آزمون های متعدد می شود. برای مقابله با این ، Heihachi دستور ساخت مصنوعی نمونه ای را که قادر به تحمل درمان ها با استفاده از تخم قاتل نینا ویلیامز است ، که در آن زمان توسط دکتر Bosconovitch و Zaibatsu یخ زده و دانه پدر ناشناخته یخ زده بود ، داد. برای شش سال آینده ، این نمونه ، تنها با عنوان NT01 لقب می گیرد ، به عنوان یک موضوع آزمایشی برای آزمایش های وحشتناک زایباتسو استفاده می شود. در این مدت اما یکی از سرپرستان پروژه به نام اما کلیزن بر خلاف میل همکارانش پیوندی با پسر ایجاد کرد که احتمالاً نام او را نیز به او داده است. همچنین ایما بود که با جعل مرگ خود در یک آزمایش ، به استیو در سن 6 سالگی از آزمایشگاهها فرار کرد.

پس از این ، استیو به احتمال زیاد به یتیم خانه آورده شد و توسط والدین انگلیس پذیرفته شد و به او ملیت و لهجه خود را بعدا در زندگی به دست آورد. مشخص نیست که در صورت وجود ، آزمایشات انجام شده در کودکی چه تاثیری بر تواناییهای جسمی وی داشته است ، اما آنچه مشخص است این است که 15 سال بعد ، استیو فاکس به عنوان یکی از بهترین قهرمان بوکس میان وزن جهان شناخته می شود. با این حال ، خود استیو به پایان می رسد قبل از فرزندخواندگی هیچ چیز راجع به گذشته اش به یاد نمی آورد. پس از یک اتفاق با مافیا ، استیو وارد مسابقات چهارم شد و در طی آن فهمید که قرار است توسط نینا ویلیامز ترور شود. خوشبختانه این اتفاق رخ نداد زیرا نینا لحظه ای نادر از احساسات داشت. او برای "تسویه حساب" با میشیما ضایباتسو وارد پنجمین دوره مسابقات شد.

 

داستان استیو در تیکن 4 :

 استیو بوکسور جوان انگلیس بود که از انتخاب خود به عنوان قهرمان وزنه برداری در جهان لذت می برد. پذیرفته شده در دوران نوزادی ، استیو به دنبال هویت والدین بیولوژیکی خود و همچنین منشأ زخم روی بازوی او بود. روزی به استیو دستور داده شد كه یك گروه مافیایی به مبارزه بپردازد اما او امتناع كرد و در عوض پیروز این نبرد شد. متأسفانه ، مافیا از تهدیدهای آنها خوب شد و قیمتی بر سر استیو گذاشت. استیو با تعقیب مافیایی در تعقیب و گریز داغ ، انگلیس را به مقصد ایالات متحده گریخت و در زندگی فرار کرد. اما استیو خیلی زود فهمید که مهم نیست چه کرد ، مافیاها سرانجام او را می گیرند و می کشند. با انگیزه از این تحقق ، استیو یک بار دیگر به دنبال اوج بود و وارد مسابقات King Fist Fourn 4 شد.

 در داخل اتاق داده های میشیما زایباسو ، استیو در تلاش است تا اطلاعاتی در مورد گذشته خود پیدا کند. از طریق رایانه ، استیو می آموزد که وی از طریق لقاح آزمایشگاهی از تخم نینا ویلیامز گرفته شده است.

صحنه به قسمت بیرونی "Union Jack" (که به نظر می رسد یک هتل است) تغییر می کند. یک پارک لیموزین جلوی ساختمان و دو مرد با لباس بیرون می آیند. کمی بعد استیو بیرون می آید و شروع به قدم زدن به سمت ساختمان می کند. مرد پشت استیو اسلحه را بیرون می کشد. با این حال ، آن را از دست او شلیک کرد. استیو متوجه شلیک اسلحه شده و می چرخد.

او به داخل ساختمان نگاه می کند و می بیند که نینا یک اسلحه تیرانداز از خفا دارد. مرد دوم سعی می کند استیو را شلیک کند اما به ضرب گلوله نیز می رسد. مرد اول دوباره امتحان می کند اما دوباره شلیک می شود و سپس توسط استیو مشت می خورد. نینا سعی می کند فرار کند ، اما استیو تا جایی که به یک کوچه برسد او را تعقیب می کند. به نظر می رسد استیو وقتی از پشت او با اسلحه بیرون می رود نینا را گم کرده است. استیو شروع به صحبت می کند و نینا اسلحه خود را پایین می آورد. با این حال لحظه وقتی Lei Wulong وارد می شود قطع می شود و تهدید می کند در صورت مقاومت در برابر نینا شلیک خواهد کرد. نینا فرار می کند در حالی که استیو لی را متوقف می کند که او را تعقیب کند.

داستان استوی در تیکن 7 :

استیو فاکس با میشیما زایباسو فرارهای زیادی داشته است ، اما او هرگز از جستجوی اطلاعات در مورد گذشته خود چشم پوشی نکرد. اگرچه هویت مادرش رمز و راز باقی مانده است ، به ویژه ، یک نام بار دیگر و بارها شروع به برداشت محصول کرد: نینا ویلیامز.

با اعتقاد اینکه او چیزی را می داند ، استیو شروع به تحقیق در مورد محل زندگی وی کرد تا اینکه به یک قول امیدوارکننده رسید. این اطلاعات او را به یک کلیسای جامع تحمیل کرد. هنگامی که او بهترین راه را برای تصمیم گیری در نظر گرفت ، یک چهره از داخل ظاهر شد ، که لباس عروسی پاره شده دارد.

این نینا بود که به نظر می رسید از چیزی فرار می کند. استیو به او گفت که متوقف شود ، اما او او را نادیده گرفت و فرار کرد. مصمم که اجازه ندهد این فرصت از او فرار کند ، راه او را مسدود کرد.

توضیحات پایان: استیو پس از شکست دادن نینا ، از همه آنچه را که از گذشته خود می دانست ، به او می گوید و می خواهد بداند که چگونه او با او در ارتباط است. او برای او توضیح می دهد كه ژنهایش توسط میشیما زایباتسو برای ایجاد سوپر سربازان نهایی از طریق آزمایش بر روی كودكان مورد استفاده قرار گرفت و استیو به عنوان یكی از آنها شناخته شد. این پروژه به دلیل اکثر کودکانی که از آن آزمایش درگذشتند شکست خورد ، اما استیو به لطف تلاش های اما کلیزن برای پوشاندن وضعیت استیو از نگاه زایباسو زنده ماند. از آنجا که استیو متوجه می شود که او مادرش است ، نینا به او هشدار می دهد که هرگز فرزند او نخواهد بود زیرا او نمی تواند کمتر به او اهمیت دهد. هنگامی که نیروی Tekken ناگهان وارد می شود ، استیو به نینا کمک می کند تا هنگام نگه داشتن آنها ، فرار کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .