خلاصه ای از بازی رزیدنت ایول 2

مقدمه بازی Resident Evil 2

سلام بازی رزدینت ایول 2 یک بازی بسیار زیبا و جذاب هست که محبوبیت و طرفدارای زیادی داره و خیلی مراحل های خاص و جالبی داره. این بازی بی نظیر و زیبا توسط شرکت کپکام توسعه و انتشار یافته و این بازی نصبت به نسخه های قبل خودش تغییرات خیلی زیادی داشته و در عین حال خیلی خوب تونسته نسخه جدید خودش رو طراحی کنه و اصالتش رو حفظ کنه.

امکانات بازی Resident Evil 2

یکی از اقدامات مهم سازنده این بازی این بوده که داستان بازی رو حفظ کنه و به نوعی جذاب و دیدنی و جالب برای طرفدارای این بازی جلوه کنه و همینطور هم شده. این بازی دوماه بعد از نسخه اولش ساخته شده و ادامه پیدا کرده. توی همون مرحله ای که بسیاری از مردم منطقه یا شهر راگون سیتی به ویروسی که ساخته شده توسط کمپانی آمبرلا مبتلا شدن و تبدیل به زامبی شدن. این وسط یک پلیس به اسم لیان اس کندی بخاطر وظیفه ای که داره برای ماموریت در شهر راگون ستی میاد.

اما پیش از حرکتش به شهر راگون سیتی یه تماس مشکوک دریافت میکنه و کسی که تماس گرفته از لیان میخواد که اصلا به شهر راگون سیتی نیاد ولی لیان توجهی نمیشه و حرکت میکنه به سمت شهر راگون سیتی. جدا از داستان بازی باید بگم تغییرات خیلی زیادی داشته این بازی مثل تغییرات در انواع سلاح ها و تفنگ ها و تجهیزات و امکانات بازی و بازی کاملا از مکانیزم نسخه اصلی استفاده کرده.

معماهای گوناگون بازی  Resident Evil 2

یکی از مهم ترین عامل ها توی بازی رزدینت ایول پازل های این بازی هست برای مثال واسه باز کردن یک در لیان باید اتاقش رو توی اداره پلیس زیر و رو کنه و باید بگرده و کلید در رو پیدا کنه. این بازی به سبک اکشن هست و خیلی زیبا ساخته شده و جنگی هست و تا حالا طرفدار های خیلی زیادی داشته.

سبک بازی Resident Evil 2

بازی کمی به سبک ترسناک طراحی شده و سعی در این داره که محبوبیت خودش رو در مرحله اول و داستان بازی نشون بده و توصیه میکنم حتما بازی رو به پایان برسونید چون این یک بازی زیبا و بسیار خوب هست و حتی خیلی از بازيکن های این بازی برای بار دوم هم این بازی رو بازی کردن و تمامش کردن. محیط این بازی هم خیلی محیط خاص و زیبایی هست آهنگ گذاری این بازی هم مناسب با شرایط های مختلف در بازی هست و از کیفیت و گرافیک بالا و خوبی برخوردار هست. 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .