معرفی بازی SWAT and Zombies برای اندروید

با سلام خدمت همه ی بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم ، در این مقاله از وب سایت به معرفی و بررسی بازی SWAT and Zombies – Defense & Battle میپردازیم. یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 و اکشن که در مورد کشتن زامبی های بدجنس و خبیث ساخته شده است . این بازی توسط شرکت کره ای Manodio Co., Ltd با تم اکشن و استراتژی عرضه شده است . این بازی چیزی در حدود 10 میلیون دانلود  و یکی از بهترین بازی های اندروید در گوگل پلی با امتیاز 4.3 از  5.0 . حالا در این مقاله با توتال گیم همراه باشید تا این بازی را برای شما معرفی کنیم.

 

سیستم مورد نیاز :

اندروید مورد نیاز : 4.0.3

حجم بازی : 70 مگابایت

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

رم دستگاه : 1 گیگابایت

سبک : آرکید | تفننی |زامبی

امتیاز : 4.3 از 5.0

 

ویژگی ها :

  • امکان خریداری شخصیت های متفاوت گروه ضربت
  • انتخاب زامبی ها متنوع و رنگارنگ
  • خرید تجهیزات از جمله بمب ، سگ ، تفنگ های بزرگ و ...
  • لول ها و مراحل جذاب با مکان های فوق العاده
  • نقشه های متنوع در بازی
  • کنترل های بصری خوب و کارآمد

 

 

گیم پلی :

شما در این بازی نقش یک رهبر از یک گروه ضربت را دارید و میخواهید با زامبی های که شهر را تسخیر کرده اند به مبارزه و جنگ بپردازید . شما باید قبل از اینکه زامبی ها بخواهند انسان های دیگر را نابود کنند خودتان را از دستشان نجات بدهید . متاسفانه در آخرین درگیری گروه ضربت شکستی بزرگی از این زامبی ها خورده است و زامبی ها در حال گسترش هستند . حال شما با اراده قوی تیم ضربت خود را جمع کرده اید تا به جنگ دوباره با زامبی ها  بروید و آنها را به نابودی بکشانید .

در این بازی شما با انواع زامبی های مختلف سر و کار دارید . زامبی های لعنتی که با دیوانگی و خباثت به طرف شما در حرکت هستند . بعضی از آنها با پای پیاده می آیند . زامبی های زن و مرد ، بعضی از زامبی های بزرگ نیز سوار بر موتور هستند و به طرف شما یورش می آوردند . شما باید سعی کنید با تفنگ و تجهیزاتی که دارید آنها را نابود کنید قبل از اینکه به شما برسند . بخواهند شما را گاز بدهند یا لگد مالتان کنند .

این بازی دارای کنترل های بصری و لمسی بسیاری عالی می باشد . و شما میتوایند که ساعت ها خود را در این بازی سرگرم نگه دارید . از این رو این بازی یکی از جالب ترین بازی هایی است که تا به امروز به خود دیده اید . بیشتر در این بازی با زامبی های بدجنس و شرور سر  و کار دارید و باید بدانید که چگونه آنها را نابود کنید . میتوانید از تکنیک های فوق العاده ای چون پرتاب بمب نیز استفاده کنید . یا میتوانید با پول های که از کشتن زامبی های به دست می آورید شروع به خریدن تفنگ و مهمات کنید  . هر جور تفنگ و یا اسلحه ای در این بازی موجود است که شما میتوانید به اندازه پولی و سکه ای که دارید آنها را خریداری کنید . همچنین بمب یا و زره و دیگر چیز ها نیز در این بازی موجود است .

 

گرافیک :

این بازی از نظر گرافیکی و شخصیت پردازی زیاد خوب و قوی عمل نکرده است و بیشتر کاراکتر های زامبی ها که الگو گرفته است از سری بازی زامبی ها و گیاهان است چیز زیادی به این بازی اضافه نکرده است. اما به هر حال تم های جذاب و افکت های خوب و نوع داستان بازی هر شخصی را به این بازی جذب خواهد کرد. بازی از نظر گرافیکی پتانسیل خوبی را در خود دارد . همچنین زامبی ها بزرگی که در این بازی سوار بر موتور هستند نیز جالب هستند و میتوانید آنها را نیز از بین ببرید.

 

موسیقی :

یک موسیقی اکشن و هیجانی در این بازی است که فوق العاده است و شما در حال کشتن زامبی ها میتوانید که به همان اندازه که میخواهید زامبی ها را از بین ببرید و از این ترکیب زیبا بهره مند بشوید . صدای اکشن و هیجانی در پس زمینه قرار دارد . همان چیزی که شما به آن فکر میکنید .

 

صدا گذاری :

صدای شخصیت های گروه ضربت و زامبی ها به خوبی ساخته شده اند و ترکیب فوق العاده ای در این بازی دارند . از همه ی اینها که بگذریم . صدای اسلحه ها و بمب های که هر از گاهی در این بازی به سمت دشمنان خود پرتاب میکنید نیز خوب به نظر می رسند . بیشتر تیر های که به سمت آنها پرتاب میکنید نیز صدا های جذابی را دارا می باشند .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .