معرفی و بررسی بازی Temple Run برای اندروید

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز وب سایت توتال گیم ،در این مقاله به معرفی و بررسی بازی Temple Run میپردازیم . یکی از جدیدترین بازی های اندروید و اعتیاد آور ترین بازی های ماجراجویی و دوندگی که شما در نقش یک سارق معبد ظاهر میشوید که باید از دست گوریل شیطانی فرار کنید و از موانع بسیار زیاد و با سرعت خیلی بالا عبور کنید و مشغول به جمع آوری سکه و امتیاز از آن بشوید . در ادامه این مقاله با توتال گیم همراه باشید.

 

سیستم مورد نیاز :

اندروید : 4.1 به بالا

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

حجم : 43 و 38 مگابایت

سبک بازی : آرکید | تفننی | ماجراجویی

 

ویژگی های بازی :

  • جمع آوری سکه های زیاد با رنگ های آبی ، قرمز ، زرد
  • قابلیت خریداری شخصیت های متنوع
  • وجود موانع بسیار زیاد و چالش هیجانی فوق العاده
  • کیفیت خیره کننده سه بعدی با گرافیک اچ دی
  • استفاده از ماده سبز برای پیشروی بدون آسیب دیدن

 

 

گیم پلی :

بازی فرار از معبد یکی از بهترین بازی های دوندگی اندروید و رد شدن از موانع می باشد که تا به حال از مارکت بزرگ گوگل پلی بیشتر از 500 میلیون بار دانلود ، نصب ، و آپدیت شده است . این بازی از بهترین بازی های سبک ماجراجویی است که شما در آن از یک معبد در آسمان شیئی را می دزدید و آن را به همراه خود بیرون از معبد می آورید .

یک میمون که از این معبد حفاظت میکند عصبانی میشود و به دنبال شما میدود . حالا شما باید در این راه خود را نجات بدهید . و تا جای ممکن به سمت جلو حرکت کنید . این بازی به دلیل سرعت بسیار بالا وقت بسیاری زیادی برای فکر کردن در مورد عبور از موانع و کنترل کردن خود در بازی را به شما نمیدهد . شما در این بازی باید به سمت جلو با شتاب بسیاری زیادی در حرکت باشید و خود را از  از روی پل های که نصف آنها فرو ریخته عبور دهید . یا وارد جنگلی سرسبز  وانبوه شوید که آب پر طلاطم در آن وجود دارد و با سرعت زیادی میتواند که شما را به صورت ناگهانی ببلعد .

یا باید از زیر صخره ای عبور کنید . و یا با حرکت به سمت ، چپ و راست تغییر جهت بدهید . در این بازی شما به هر سمتی می روید و باید مواظب باشید که چه کاری انجام میدهید. ممکن است که همه ی عوامل نیز در این بازی با یکدیگر نیز ترکیب شوند . و این همان چیزی است که شما به آن احتیاج دارید .

فوق سرعتی حرکت کردن و موانع سخت در بازی و اتفاقات بسیار زیادی که میتوانند به شما آسیب بزنند یا اینکه شما را از بین ببرند . شما در برخی از مواقعه نیز به درون یک تونل نیز می روید و ممکن است با ریل های شکسته و تونل های بسته شده رو به رو شوید . حال شما سوار یک واگن هستید و با سرعت به جلو می روید و باید هواستان را از این موارد بر ندارید . در برخی از موارد شما به یک آبشار می رسید و میتوانید نفسی به مراتب راحت تر بکشید . چون بازی کمی از موانع کمتر میشود .

در بازی شما میتوانید به مقدار Super High  نیز برسید . و با امتیاز بالا از ماده جادویی سبز رنگ خود را با شتاب به سمت بالا بکشانید . هر چیزی که من میدانم از این بازی به همان اندازه ای است که از آن تجربه دارم . شما نیز تجربه ماده سبز را به دست آورید با یک بار تست آن .

یکی از نکات منفی این بازی همان مراحل بازی و مکان های است که در بازی قرار دارد . در این بازی شما با مراحل تکراری روبه رو هستید . خود بازی و داستان آن پتانسیل بالای دارد . اما وجود مراحل تکرای و اضافه نشدن بخش های جدید در این بازی یکی از عواملی است که ممکن است شما را بعد از مدتی از این بازی دلسرد کند . اما به هر جال بازی جذابیت های خودش را از نظر کنترل پلی و تم های بصری دارا می باشد . و از این لحاظ کمبودی در آن احساس نمیشود .

همچنین در این بازی هزینه ارتقا دونده شما بسیار زیاد است و نمیتوانید به سادگی و پولی که بعد از هر پایان به دست آورید به خرید آنها اختصاص بدهید . شاید تنهاترین راه استفاده از نسخه هک شده باشد .

 

گرافیک :  

گرافیک بازی فوق العاده خوب است و فقط نیاز به سیقل و شفاف سازی دارد . اما شرکت بازی سازی آن و مردم چندان هم احتیاج و لزومی به این کار نمبینند . مهم اعتیاد آور بودن بازی است . اما در هر صورت گرافیک شفاف و حرفه ای بازی در حد قابل قبول است . شخصیت دونده بازی هم به خوبی طراحی شده است و به خوبی حرکت میکند . وجود مکان های از جمله آبشار ها ، یا آتش های که از دهن مجسمه های میمونی بیرون می آید و چوب های باریکی که زیر آنها بر افراشته شده است . پل ها بزرگ ، و فضای اصلی که احتمالا در بالای یک کوه بسیار بزرگ در نزدیکی ابر ها قرار دارد خود از زیبایی های این بازی است .

 

صدا گذاری :

وقتی که شما از دست میمون شیطانی فرار میکنید او صدای میدهد و صدای خود میمون و شخصیت دونده به خوبی طراحی شده اند . از دیگر صدا ها از جمله ضربه خوردن دونده شما به دیوار ها و پرت شدن از ضخره ها نیز جالب است . همچنین صدای آبشار یا آتش در درون بازی .

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .