نقد و بررسی بازی Terojan war برای اندروید

معرفی بازی:

سلام بازی تروجان یکی از جدیدترین بازی های اندروید و خوب هست که جزو دسته عناوین استراتژیک هست. این بازی در استودیوی ویتنامی Mega Ads Games تولید شده و کاملا رایگان برای اندروید ارائه داده شده است. این بازی یه بازی ساده هست و افسانه ای که جنگی بزرگ بین نیروهای شهر تروی و سربازان یونانی میباشد.

 

نقش شما در بازی:

در این بازی اندروید، شما در نقش ارتش یونانی ها هستین که میخوان به تروآ حمله کنن و هلن که شاهزاده تروی هست رو بگیرن و به پادشاه اسپارتا بازگردانن. برای این که نزارید این کار رو کنن شما باید سربازان و نیروهای خود را از همان اسب تروجان معروف پیاده کنین و به سمت نیروهای تروی بفرستین.

در این بازی فقط کار شما حمله و حجوم نیست و بخاطر این که بیشتر به عنوان یه بازی اکشن و جنگی باشه یک بازی کاملا تاکتیکال و استراتژی هست. در بازی اگر دشمنان شما فرصت حمله رو پیدا کنن و به شما حمله کنن و اسب تروجان رو نابود کنن شما بازی رو باختین و بازنده اعلام میشن.

در بازی طرف مقابل شما برای پیروزی و غلبه در شما برجک های دفاعی میسازه و شما باید برجک های دفاعی رو نابود کنین تا بتونین دشمن رو نابود کنین و برای این کار شما باید از نیروهای مختلفی استفاده کنین. در بازی Trojan Warشما برای استفاده از سرباز ها نیاز به غذا دارین غذا هایی مثل گوشت و برای این که شما بتونین گوشت به دست بیارین باید کارگر داشته باشین که‌در هر مرحله به شما کارگر داده میشه. کارگرها باهم شروع به جمع آوری گوشت میکنن و گوشت ها رو به مقر فرماندهی میفرستن برای شما و با افزايش گوشت شما میتونین سرباز های بیشتری هم به کار بگیرین.

برای مثل مثلا هر سرباز شمشیر زن 120 تا گوشت و هر کماندار 300و یا هرکارگر 150 تا گوشت نیاز داره و معمولا بازیکنان آماتور فقط باید مقدار منبع مورد نیاز سرباز ها رو تامین کنن و به اونا برسونن و در بازی شما باید همزمان از سرباز ها و کارگر ها استفاده کنین و تا مقدار جمع آوری شما بیشتر باشه و سرعت شما در بازی بیشتر بشه و هر زمان که حس کردین ارتش شما برای حمله کردن به دشمن کافیه شما باید با زن دکمه حجوم به دشمن حمله کنین و هر زمان که نیاز به عقب نشینی شد دمکه عقب نشینی رو بزنین.

باید در بازی بدونین که سرباز های دشمن هر لحظه ممکنه به شما حمله کنن شما همیشه باید آماده رو به رو و مقابله با اونا باشین که اونا به صورت تصادفی و بدون این که اطلاعی داشته باشین حمله میکنن. با پشت سر گذاشتن مراحل بازی شما میتونین امتیاز و پول بیشتری به دست بیارین و قهرمانان خودتون رو ارتقاع بدین و پایگاه های خودتون رو قوی تر کنین. به غیر از نبرد های عادی میتونین از نیروهای قوی و افسانه ای که خدایان یونانی برای شما فراهم کردن توی شرایط های بحرانی و سخت استفاده کنین. این بازی گرافیک خوبی داره نصبت به ساخت و فضاش و توسیه میکنم این بازی خوب رو بازی کنین.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .