حالت جدید بازی The Division 2 فاش شد

بازی The Division 2 :

حالت جدید بازی The Division 2 فاش شد که وصله عنوان Update 10.1 قرار دارد و بطور آزمایشی در تاریخ 21 ژوئیه برای PC ، PlayStation 4 ، Stadia و Xbox One وارد میشود .

در پخش ، اعضای تیم توسعه Massive Entertainment درباره آنچه در نسخه Update 10.1 آمده است , بحث کردند. در کنار پرداختن به رفع اشکالات مختلف و تعدیل ، پچ آینده ویژگی ها و آمار قطره های غارت را تغییر می دهد. Loot اکنون حداقل مشکلات مورد نیاز خود را برای مشکلات بالاتر افزایش خواهد داد ، با برآمدگی های جزئی برای چالش برانگیز و برجستگی های بزرگتر برای تنظیمات دشواری Heroic و Legendary. این در پاسخ مستقیم به تغییر قدرت مورد از پچ به عنوان Update 10 در ماه گذشته است.

علاوه بر این ، Ubisoft در حال جستجوی چگونگی تعویض مهارت در هنگام افت عنوان Update 10.1 است. این تغییر برای مهارتهایی است که دارای سرنوشت های طولانی هستند و تعویض بین آنها را به دردسر می اندازد. الویت اصلی این تیم این است که بازیکنان بتوانند بار خود را تغییر دهند در حالی که یک مهارت در ورزشگاه است.تغییر برنامه ریزی شده به بازیکنان این امکان را می دهد تا بار خود را تغییر دهند در حالی که مربوط به مهارت های ذهنی مجهز است.

در حالی که عنوان بروزرسانی 10.1 برای رسیدن به اواخر این ماه تعیین شده است ، یوبی سافت تأیید کرد که عنوان بروزرسانی 11 در حال حاضر در کارهاست. هیچ تاریخ انتشاری اعلام نشده است ، اما استودیو اعلام کرده است که به زودی جزئیات بیشتری به دست خواهد آمد. اینها می توانند در رویداد امروز Ubisoft Forward ، که یک برنامه جایگزینی E3 با محوریت پروژه های آینده یوبی سافت است ، وارد شوند. در گذشته ، این ارائه ها همچنین اطلاعات مربوط به بازی های خدمات زنده را در بر می گرفت.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اخبار بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .