معرفی بازی The Fear

سلام میخوام یه بازی خیلی زیبا و قشنگ اما در حقیقت ترسناک رو بهتون معرفی کنم.

بازی به اسم The Fear

 

معرفی بازی

بازی The Fear یه بازی ترسناک در سبک اکشن هست که این بازی برای اندروید با قورت رایگان منتشر شده و علاقه مندان این بازی میتونن بازی رو به صورت رایگان از گوگل پلی دریافت کنن. این بازی تا با الان بیشتر از 1 میلیون باز توسط کاربرا و گیمر های اندروید دریافت شده و از بازی های محبوب به شماره میره.

 

داستان بازی

شخصی به نام مارتا در بازی هست که شما در طول بازی باهاش آشنا میشین. مارتا مدتی بود رفتار های عجیبی از خودش نشون میداد و چند ماه بعد یه بیماری روانی توسط دکتر در مارتا پیدا میشه که این بیماری راه درمانی نداره و بدتر از این مارتا بعضی وقت ها رفتارش مثل دیوونه ها میشد و حتی به خودش هم صدمه میزد و دیگه هیچ راهی وجود نداشت که درمان بشه مگر این که ببرش آسایشگاه روانی ها و قطع ارتباط کنه با بقیه.

شما که شخصیت بازی هستین یعنی شوهر مارتا افسرده شده بودین و وقتی مارتا رو بردن آسایشگاه شما که شخصیت بازی هستین با یه خانمی آشنا شدین و برای فراموش کردن مارتا باهاش ازدواج کردین و بچه دار شدین و خلاصه زندگی خوبی داشتین تا این که یه شب احساس میکنی توی خواب یه چیز عجیب غریبی سراغت میاد و چند شب هم مدام خواب میبینین که همسر سابقتون خودکشی کرده و بیدارمیشین. بعضی وقت ها شما توی خونه صدا های عجیب غریبی میشنوین که وحشت زده میشین و شما در مورد این صدا و خواب ها هیچی به زن و بچتون نمیگین چون میترسن نگران بشن.

نمیدونین چیکار کنین و تنها فقط میدونین نمیتونین دیگه این شرایط رو تحمل کنین. بعد همه چیز یه جوری میشه که انگار کسی داره دنبالت میکنه و خانوادت توی خطر هستن و بهتره سریع به خونه برین و حالشون با خبر بشین تا ترس از شما غلبه کنه. روح این زن سابق شما دنبال شماست و مدام سعی میکنه بهتون آسیب بزنه و خانواده شما رو به قتل برسونه. و مدام جلوی شما ظاهر میشه.

 

توضیحاتی درباره بازی کردن

اگر از اون دسته کسایی هستین که به بازی های ترسناک علاقه دارین حتما این بازی رو نصب کنین و بازی کنین.

اگر توی این بازی ترسناک صدا های عجیب و غریبی شنیدین نترسین و اگه از بازی های ترسناک میترسین بهتره این بازی رو بازی نکنین.

اگه توی بازی یه دفعه روح جلوی شما ظاهر شد سعی کنین نترسین چون که اون روح روح همسر روانی شما بود که برگشته و توی خانه شما میگرده و میتونین به چشم های خشمگینش نگاه کنین تا ترس رو احساس کنین. توسیه میکنم برای بازی کردن این بازی شما از هدفون استفاده کنین و بازی رو برای لذت ترسناک بودن بیشتر توی فضای تاریک بازی کنین. اما توجه داشته باشین که این بازی رو اگر مشکل قلبی دارین یا حساس هستین بازی کنین یا اگر خواستین بازی کنین بدون صدا و هدفون و توی یه فضای روشن بازی کنین تا باهاش آشنا بشین.

 

امکانات بازی 

کنترل بازی خیلی خوب ساخته شده. 

فضای بازی کاملا زیبا و خوب طراحی شده. 

گرافیک بازی خوبه و مناسب برای بازی هست که بازی رو قشنگ میکنه. 

صدا گذاری مناسب در بازی به کار گرفته شده هست. 

امیدوارم از این بازی خوشتون اومده باشه.

 

باتشکر از سایت توتال گیم.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .