معرفی و بررسی بازی Traffic Rider برای اندروید

با سلام خدمت همه بازدیدکنندگان وب سایت توتال گیم،در این مقاله به نقد و بررسی بازی Traffic Rider میپردازیم . یکی از جدیدترین بازی های اندروید 2021 هیجان انگیز و محبوب در اتوبان ها و آزاد راه های شهر که تا به حال 100.000.000 میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است . و در صدر برترین بازی های اندرویدی قرار گرفته است . حالا در ادامه با وب سایت توتال گیم همراه باشید .معرفی و بررسی آن را نیز بخوانید .

 

سیستم مورد نیاز :

اندروید : 5.0 به بالا

حجم : 95 و 111 مگابایت

دسترسی به اینترنت : نیاز ندارد

سبک : موتور و ماشین سواری

 

 

ویژگی ها :

  • قابلیت ارتقای موتور ها در بازی
  • به دست آوردن پول و طلا برای خرید
  • کیفیت فوق العاده سه بعدی و اچ دی
  • بازی به صورت اول شخص در پشت موتور
  • تنوع بی شمار مراحل بازی
  • جمع آوری امتیاز و سکه در آخر هر بازی
  • کنترل های بصری و فوق العاده
  • گیم پلی استنثائی و جذاب

 

 

گیم پلی :

قطعا یکی از بهترین بازی های موتور سواری و خارق العاده که شبیه سازی آن به واقعیت نزدیک است . دقیقا همین بازی است که از توانایی و قدرت بالایی برخوردار است . شما میتوانید در این بازی به هر جایی بروید و از پیشرفت چشمگیر آن بسیار لذت ببرید . گرافیک خیره کننده سه بعدی در این بازی و از جزئیات بزرگ تا کوچک موتورها تا طراحی دقیق آنها . همگی به دقت طراحی شده اند.

شما در این بازی با سرعت و دقت هر چه تمام باید در بزرگراه ها از بین کامیون ها  و ماشین های مختلف عبور کنید و مراقب باشید که به جایی برخورد نکنید. سرعت وحشتناک در این بازی بسیار خیره کننده همراه با کنترل های عالی و بصری با استفاده از قدرت ژیرسکوپ در این بازی با چرخش موبایل شما هم چیز را برای یک بازی تمام عیار فوق العاده کرده است .

که بتوانید از آن به عنوان یکی از شاخص ترین بازی های که در طول زندگی خود در اندروید انجام داده اید برساند. همه چیز از لحاظ بصری و صدا گذاری های که در این بازی انجام شده است تا موسیقی بازی همگی به خوبی و درستی انجام شده است و تا بتوان این بازی را به خوبی و پیشرفت بزرگی به سمت بهترین مراحل آن کشاند. هم چیز در این بازی فراهم است تا شما به آن نزدیک شوید و یکی از بهترین مراحل زندگی خود را تداعی کنید.

همچنین اگر به دنبال بازی ماشینی کم حجم برای اندروید هستید، این مطلب را بخوانید کنید.

 

گرافیک :

کیفیت این بازی واقعا خیره کننده به صورت سه بعدی شفاف با کیفیت فوق العاده اچ دی طراحی و ساخته شده است . این بازی دقیقا همان چیز های که شما میخواهید را در خود دارد . یکی از بهترین بازی های که از نظر مدلسازی و استخوان بندی موتور های و ماشین ها  و نحوه حرکت و پیچش آنها به خوبی ساخته و پرداخته شده است . شما میتوانید در این بازی توانایی خود را به خوبی نشان بدهید .

طراحی و مدلسازی موتور های مختلف از سایر برند ها از جمله چرخ ها و لاستیک تا اگزوز و بدنه و طراحی های بصری و رنگبندی فوق العاده هر یک از موتور های تا ویژگی های صدا و نحو سرعت و کنترل آنها . در این بازی انواع کامیون های بزرگ و ماشین ها به خوبی طراحی ، ادیت و ساخته شده اند . شما میتوانید هر موتوری که از آن خوشتان می آید را باز کنید و از آن در بازی استفاده کنید . شما نیاز به جمع پول بپردازید . پس باید مراحل را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید . البته میتوانید با نسخه هک شده بازی نیز این کار را انجام بدهید .

وجود مکان های مختلف و متفاوت در طول بازی از جلمه رد شدن از زیر گذر ها تا رسیدن به پل ها و دشت های باز همگی در این بازی به خوبی طراحی و الگو براداری شده اند و شما نیاز دارید که به خوبی از آن لذت ببرید .

شما میتوانید با سرعت هر چه تمام در این بازی به جلو در حرکت باشید . اما باید به این نکات توجه داشته باشید که باید از کدام سمت بروید که یک وقت به دیگر ماشین ها برخورد نکنید و آش و لاش نشوید . این از آن دسته چیزی های است که شما در این بازی بسیار لذت میبرید و حتما دوست دارید که چند بار آن را برای خودتان تکرار کنید و این واقعا برای یک بازی کن مبتدی نیز به همین طریق است .

 

موسیقی :

در این بازی از یک موسیقی شگفت انگیز و استثنایی بهره برداری شده است .و شما میتوانید که خود را به همان اندازه که میتوانید به همه چیز های که لازم است متصل و منفصل بدانید .موسیقی به خوبی در زیر لایه های بازی زیر سازی شده است . و همه چیز در این بازی جالب و جذابیت خاص خودش را دارد .

 

صدا گذاری :

در این بازی از صدا های ماشین ها گرفته تا اگزوز موتور شما و صدا های ضربه خوردن موتور به جایی یا ویراژ دادن در بازی به خوبی در پس زمینه بازی شنیده میشود . و از جمله بازی هایی است که شما در ان احساس یک بازی سرگردان و لذت بخش را به دست می آورید . این از آن دسته بازی هایی است که شما به خوبی میتوانید به آن دست پیدا کنید . چیز های که در این بازی از ابداعاتی سرچشمه گرفته که واقعا خیره کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : معرفی بازی

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .