نگاهی به بازی فوق العاده uncharted 4

خلاصه :

بازی uncharted 4 در سال 2016 توسط استودیو بازی سازی ناتی داگ ساخته و منتشر شد. نیل دراکمن و بروس استریلی از کارگردانان خلاق این بازی بودند. بازی در یک کلام فوق العاده و کاملا بی نقص هست به طوری که شما درون بازی حتی یک باگ هم مشاهده نمیکنید.

داستان بازی و روایت آن چیزی جز لذت تحویل گیمر نمیدهد. اکشن های بینظیر گیم پلی و همچنین روایت بینظیر داستان آنقدر شما را محو بازی میکند که گذشت زمان را یادتان میرود. گرافیک بازی بدون شک بهترین تصویری است که میتوانید در یک کنسول نسل هشتمی

مشاهده کنید.

 

داستان بازی آنچارتد :

سازندگان تمام توان خود را برای بی نقص بودن و همچنین بازی بی نظیر گذاشته اند به طوری که وقتی بازی را به اتمام میرسانید دلتان میخواد با فریاد بگویید این بهترین بازی ماجراجویی بود که بازی کرده ام. آنچارتد 4 یک معجون خوشمزه از المان های گیمپلی و یک پکیج عالی از یک بازی است.

 داستان بازی از آنجایی شروع میشود که نیتن دریک دوست داشتنی به همراه برادرش سم به دنبال ربودن گنج 400میلیون دلاری در قایقی سوار هستند شروع میشود (خیلی وارد جزئیات داستانی نمیشوم) اسپویل. آنچارتد 4 به طور گسترده پذیرای نقدهای مثبت

منتقدان بود نمره 93 از 100متای بازی اعلام شد و عنوان استدیو ناتی داگ تاجی بر سر پادشاهی پلی استیشن خطاب شد.

نیل دراکمن کارگردان توانا با ساخت آثاری همچون the last of us توانایی خود را در ساخت عنوانی جذاب و گیرا به نمایش گذاشته است.

 

نقاط قوت :

روایت بینقص داستان

شخصیت پردازی و دیالوگ های ماندگار

گیم پلی متنوع و جذاب

گرافیک و فیزیک و انیمیشن خیر کننده

نقاط ضعف

ندارد !!

آنچارتد را بازی کنید.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : پلی استیشن

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .

game.rain.open

من ازش خوشم نمیاد

در تاریخ : 1400/8/16