نقد و بررسی بازی نبرد های آمریکا

معرفی بازی 

سلام بازی نبردهای آمریکا یک بازی بسیار زیبا و خوش ساخت هست که از دسته بازی های استراتژیکی است که با الگوبرداری از برترین بازی های عرضه شده در این سبک از جمله سری بازی های محبوب Generals ساخته و توسط استودیوی ژاپنی 4Flash به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است و این بازی یکی از بازی های پر طرفدار و خوب هست.این بازی اولین پروژه رسمی استودیوی 4Flash می باشد و با اینکه این شرکت بازی سازی اسم و رسم خاصی ندارد و کاملاً یک توسعه دهنده تازه وارد به حساب می آید اما بازی این شرکت آنقدر حرفه ای و تکامل یافته است که حقیقتاً نباید آن را با یک بازی موبایلی معمولی در سبک استراتژیکی مقایسه کرد چون واقعا خیلی بازی جذاب و گرافیکی و زیبایی هست.

 

سبک بازی

این بازی دقیقاً المان های یک بازی کامل و خوش ساخت استراتژیکی کنسولی و کامپیوتری را دارد و خیلی قشنگه و طراحی و ساخت خیلی عالی داشته و حتی قابلیت های بیشتری در این بازی وجود دارد که شاید در مجموع بتوان آن را از هم رقیبانش نیز بهتر دانست. بازی US Conflict به ماجراهای جنگ جهانی دوم مربوط میشه که در این بازی شما در نقش کلونی های آمریکایی هستین که در بخش های مختلف و مأموریت های دشواری به نبرد آلمانی ها می روید و باید باهاشون بجنگید.

داستان بازی

اما سناریوی بازی کمی جالب و مهیج تر است و داستان حمله و هجوم نیروهای آلمانی رو به خاک آمریکا رو نشون میده و حالا کل ارتش آمریکا با تمام امکانات خود رو باید برای شکست دادن این رقیب سرسخت خودش آماده کنه وشما قرار است در نقش رهبر جنگی و ژنرال آمریکایی مسؤلیت این مأموریت خطرناک و مهم را بر عهده بگیرین.

 

هدف بازی 

کار شما مدیریت و رهبری و هدایت نیروهای آمریکایی به سمت پایگاه های دشمن و همچنین محافظت از مرزها و پایگاه های آمریکایی هست.در بازی US Conflict درست مثل یک عنوان کنسولی و حرفه ای شما می تونین در ابتدای هر مرحله یه پایگاه بسازید و با ایجاد ساختمان ها و کارخانه های مختلف سعی کنید پایگاه خود را گسترش دهید یا بزرگ تر و قوی تر کنین شما برای توسعه دادن به پایگاه خود به منابع نیاز دارید و این منابع می تواند از طریق کارخانه های شما تأمین شود.

اما بخش مهم بازی که شامل ساخت و مدیریت نیروها است نیاز به منابع مالی دارد که باید با داشتن و به دست آورد پول کار کنین بازی US Conflict یک مرحله آموزشی دارد که به نوعی بخش اجباری بازی است و قابلیت رد کردن آن وجود نداره و باید تمامش کنین تا به بازی آشنایی پیدا کنین.

البته باید گفت آنقدر این بازی بخش های زیاد و متنوعی دارد که حتماً باید این مرحله را پشت سر بگذارید تا با نحوه گیم پلی و آیتم های اصلی بازی آشنا بشین.

 

گیم پلی بازی

از جذابیت های بسیار جالب بازی US Conflict امکان زوم کردن و آن زوم کردن روی نقشه و از آن مهم تر امکان چرخاندن نمای بازی به صورت 360 درجه است که خیلی قشنگه و تمام طراحی ها سه بعدی رو بازی داره و گرافیک بازی جزئیات زیادی را به نمایش میزاره که انفجارها و تخریب پذیری ها بخش مهم آن هست و در بازی US Conflict می توانید در 12 مرحله انفرادی از بخش کمپین بازی کنید و برای آزاد کردن شهرهای آمریکایی و قلب فرماندهی یعنی واشنگتن دی سی نبردهای سهمگینی رو تجربه کنین.

 

معرفی بخش های بازی

به جز این بخش بازی US Conflict دارای بخش فوق العاده جذاب چندنفره نیز می باشد که 4 مرحله متفاوت در این بخش در نظر گرفته شده که جالب و قشنگه. در قسمت چندنفره می تونید در رقابت های PvP شرکت کنین یا با یه بازیکن دیگه مأموریت های مشارکتی (Co-op) انجام دهید که به نوبه خود بسیار سرگرم کننده و جذاب هست. در این بازی می توانید انواع و اقسام نیروهای نظامی مثل سربازهای مختلف نفربر تانک و بسیاری از تجربیات جنگی رو به کار ببرین. بازی جذاب US Conflict با ویژگی های فوق العاده حرفه ای حتما بازی کنین.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : اندروید

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .