داستان شخصیت آکوما در بازی تیکن

آکوما چیست ؟

آکوما در لغت یک واژه ژاپنی است که به معنی "شیطان" و گاهی "هیولا" معنی شده است. اما آکوما در بازی تیکن نام شخصیتی از آن است که شباهت زیادی به شیطان نیز دارد. در ادامه با این کاراکتر بیشتر آشنا خواهیم شد.

آکوما چیست ؟ داستان شخصیت آکوما تیکن

داستان آکوما (تیکن)


او یکی از حرفه ای های  هنرهای رزمی و کشتن استاد و برادرش بود .

آکوما و برادرش گوکن دانش آموزان گوتسسو بودند . گوتتسو یک هنر رزمی و  بی خطر را آموزش می داد ، که شامل ورزش هایی همچون  کاراته ، جودو و کمپو بوده است. او همچنین آموزش Shun Goku Satsu (به معنای واقعی کلمه Instant Hell Murder) ، یک تکنیک کشنده که اگرچه فوق العاده قدرتمند است ، کاربر را در معرض خطر قابل توجهی قرار می دهد.

 

آکوما در تیکن 7 باز میگردد

 

هنگامی که برادران تحت آموزش Goutetsu پیشرفت می کردند ، در مورد ماهیت واقعی سبک مبارزات خود و مسیر تسلط بر آن اختلاف نظر ایجاد شد. گوکن ، قادر به پذیرش طبیعت خشن و Satsui no Hado از سبک جنگی خود ، Goutetsu را ترک کرد تا جوده خود را آغاز کند ، که گوتسسو با آن مخالفت نکرد. آكوما آموزه های گوتسسو را ادامه داد و نذر كرد كه از سبك جنگیدن همانطور كه ​​در نظر گرفته شده استفاده كند.

 

آکوما چیست ؟ آیا او در تیکن 7 باز میگردد ؟

 

آكوما برای یادگیری شون گوكو ساتسو ، اصل Satsui no Hado را پذیرفت و مجبور شد از هرگونه شفقت و دلسوزی نسبت به سایر انسانها دست بكشد. علاوه بر این ، آکوما محدودیت های خود را بعنوان یک هنرپیشه رزمی فهمید و هدایت روشنگری گاتتسو را برای آموزش قدرت به دست آورد تا قدرت بیشتری کسب کند. با این حال ، به دلیل در آغوش گرفتن کامل Satsui no Hado ، وی یک شهوت را برای جنگ با مرگ ایجاد کرد ، برخلاف گوتتسو ، که قادر بود بدون تسلیم شدن در قسمت تاریک خود ، از Satsui no Hado استفاده کند.

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : دیگر

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .