معرفی سرویس Xbox

Xbox

Xbox Game Pass یک سرویس اشتراکی از مایکروسافت است که دسترسی نامحدود به بیش از 100 بازی را با صرف 5 دلار در هر ماه ارائه می دهد. سال گذشته پس از چند سال به عنوان یک سرویس منحصر به فرد کنسول در رایانه شخصی اولین نسخه را عرضه کرد و این بسیار جالب است.

تمام مزایای Xbox Live Gold را به علاوه بیش از 100 کنسول با کیفیت بالا و بازی رایانه ای با قیمت پایین ماهانه دریافت کنید. با اضافه شدن بازی هایی که همیشه وجود دارد ، همیشه چیز جدیدی برای بازی وجود دارد. با تنوع زیادی از بازی ها از هر ژانر ، همه چیز وجود دارد. از معاملات و تخفیف های اعضای منحصر به فرد لذت ببرید. . به علاوه ، از حق رای دادن رایگان ، از جمله محتوای بازی ، مواد مصرفی و پیشنهادات استفاده کنید. با دوستان خود در پیشرفته ترین شبکه چند نفره بازی کنید و بازی مورد علاقه بعدی خود را کشف کنید.

 

Xbox Game Pass یک سرویس به سبک Netflix است که دسترسی به صدها بازی را با هزینه ماهانه دریافت می کند. طیف وسیعی از هیت های سنگین از تمامی نسل های کنسول Xbox وجود دارد  از سرویس اصلی Xbox گرفته تا Xbox One به لطف سازگاری با Xbox Back  از جمله کلیه بازی های Gears of War و Halo ، گزیده ای از کاتالوگ پشتی Rare و امثال Witcher 3 ، Final Fantasy XV و Outer Worlds.

 

این شامل همۀ بازی های آینده منتشر شده توسط مایکروسافت نیز می شود . همزمان با انتشار آن بازی ها  می آیند  و همۀ بازی های Xbox Series X را در استودیوهای Xbox Games می گنجانید. به روزرسانی های Xbox Game Pass به طور مرتب عرضه می شوند .

 

نویسنده : در تاریخ : دسته بندی : Xbox

بیشتر بخوانید :

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات پس از بازبینی نمایش داده خواهند شد .